Mini Gry - Regulamin i wskazówki działu

Zbiór zasad, które każdy forumowicz przestrzega.

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 16 kwie 2008, 14:35

Mini Gry - Regulamin i wskazówki działu

Ten dział jest po to, aby forumowicze mogli polecać innym znane sobie małe gry (patrz podtytuł działu: Liczy się grywalność - nie grafika!), dyskutować o tego typu produkcjach itp.

O jakich grach możemy tu rozmawiać:

- Gry na PC do 250 MB (rozmiar archiwum instalacyjnego);
- Gry ze starych konsol (NES, SNES, Genesis, 3DO itp), automatów (MAME), lub ze starych komputerów (Amiga, Commodore, Atari itp);

Można polecać innym gry freeware, shareware, bądź komercyjne. Przypominam o regulaminie: zero cracków, zero piractwa, zero warezu. Jeżeli na portalu pirackim typu torrent/eMule/p2m znajdziesz coś legalnego pasującego do tego działu, daj link tylko bezpośrednio do tegoż materiału, a nie do samego portalu.

Praktyki antypirackie tyczą się tylko:
- PC
- Nintendo DS
- GameBoy Advance
- Konsol firmy Sony (wszelkie iteracje PlayStation)

Starsze konsole, jak Nintendo 64, NES (Pegasus), czy komputer Amiga nie znajdują się już w standardowej sprzedaży detalicznej, podobnie gry. Nawet, jak użytkownik zakupi oryginalną płytkę/dyskietkę/cartridge, firma nic z tego nie będzie miała, bo od zakupu rzeczy używanych nikt nie odprowadza tantiem, a w większości przypadków same firmy też nie istnieją.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 21:07 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.