[wydajność] Race Driver GRID Demo.

Gotowe rozwiązania/porady najczęściej pojawiających się problemów z grami.

<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 14 cze 2008, 16:53

[wydajność] Race Driver GRID Demo.

Witam.Eh nowa gra a ja juz smaruje temat że jest z nią problem :( .Wczesniej mnie to nie denerwowało ale może dzis bede miał pełna wersje wiec postanowiłem sie zwieżyc.Mianowicie gdy gra sie uruchamia i lecą reklamy wszystko jest dobrze ale jak juz sie pokazuje loading to sie robi 4fps i tak przez czały czas dopóki nie bedzie wyscigu bo w nim juz jest noramlnie tak do 35fps.Nawet gdy wcisne pauze w czasie wyscigu to znowu sie robi 4fps a jak dam kontynuuj gre to powraca do tych 35fps.Prosze o pomoc bo jak tak ma byc w full wersji to ja dziękuje bo zanim dojde do wyscigu to w menu jestem 5 minut.

Moj komputer:

Radeon x1950PRO 512/256

Athlon 2800xp podkr. do 3000ghz

1 GB RAM DDR 433mhz.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 18:18 przez maciek120, łącznie zmieniany 5 razy.


<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 14 cze 2008, 18:23

Re: [wydajność] Race Driver GRID Demo.

Jest to znany problem z demem tej gry, aczkolwiek nie wiem czy występuje on także w pełnej wersji. Nie masz co się przejmować, wpisując co nieco w Google znajdziesz wiele takich samych problemów związanych z tą grą. Poza tym, najważniejsze, że wyścig działa płynnie. ;)

Najprawdopodobniej problem pojawia się na danych specyfikacjach, możliwe, że wspomniane "zacinki" występują tylko na danych modelach Radeonów albo Athlonów. Myślę, że niedługo pojawi się jakaś łatka.

Aha - jako, że masz nową kartę graficzną, pamiętaj o najnowszych sterownikach. ;)
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 14 cze 2008, 21:35

Re: [wydajność] Race Driver GRID Demo.

MATchlesS pisze:Aha - jako, że masz nową kartę graficzną, pamiętaj o najnowszych sterownikach
.

No a ja oczywiscie zainstalowałem te z płyty :wstyd: dzieki MATchlesS pomogło juz nie mam cięcia.

Mozna zamknąc temat jesli chcesz.