Stwórz własnego stworka!

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 19 cze 2008, 23:54

Stwórz własnego stworka!

Szczerze mówiąc nie wiedziałem gdzie dać ten temat.
Electronic Arts udostępniło demo SPORE CREATURE CREATOR, czyli nic innego jak kreator do robienia stworków do gry Spore. Po zrobieniu stworka można go umieścić w internecie. Możliwości są bardzo duże, podobno niektórzy zrobili stworka przypominającego... ten... tego... sami wiecie co :D Sam przed chwilą się trochę pobawiłem i powiem Wam świetna zabawa. Uśmiałem się przy tym jak mało kiedy. Stworek jest dardzo dobrze a zarazem prześmiesznie animowany :D Można naprawdę zrobić dziwnego stworka jedynie co ogranicza to wyobraźnia (i fakt że to wersja demo :kwasny: ). Dla zainteresowanych podaje linka skąd można ściągać demo:

Kod: Zaznacz cały

http://eu.spore.com/whatisspore/creaturecreator.cfm
Jak ktoś zrobi swojego stworka to może się nim pochwali? ;)
Ostatnio zmieniony 20 cze 2008, 01:42 przez Śledziks, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
<<

daniellll

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 328

Rejestracja: 27 sty 2008, 09:32

Lokalizacja: Z przed monitora

Post autor: daniellll » 20 cze 2008, 10:26

Re: Stwórz własnego stworka!

Moj stworek jest w avku. :)
Windows XP=300ZŁPakiet Ofice=200ZŁ
Zdziwienie policji ze masz oryginalne oprogramowanie=Bezcenne
2x2,4ghz 4x1GB ram GeForce 8800GTS 320 MB
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 21 cze 2008, 15:16

Re: Stwórz własnego stworka!

Tak gdyby komuś się wyłączało po jakimś czasie, to spróbujcie przeinstalować aplikację. Mi pomogło, chociaż nie wiem czym coś takiego może być spowodowane. Jednak jest to wersja ograniczona.. za 20 zł można odblokować wszystkie opcję edytora. Edytor sam w sobie jest bardzo ciekawy. Tylko nie podoba mi się to, że kiedy robimy (pseudo) owada, w jeździe próbnej poruszając się po terenie, stworek nie macha skrzydłami.

Tak nawiasem gra ma kosztować (bagatela) 140 zł i jeszcze nie wiadomo czy będzie dostępny tryb multiplayer. Kupując na gram.pl zapewne zapłacimy około 110-120 złotych. Mimo tak wysokiej ceny uważam, że i tak znajdą się osoby które postarają się zdobyć ten ciekawy kąsek..