Zakaz zabawy w moderatorów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 26 lip 2008, 20:56

Zakaz zabawy w moderatorów

Hmmm.... Od czego by tu zacząć...

A, właśnie.

Kto jest odpowiedzialny za forum? Rzecz jasna, każdy może to sprawdzić, klikając w ten link. Zdaje się jednak, że niektórzy forumowicze zdają się zapominać, że są tu ludzie pełniący funkcję Moderatorów i jedna osoba o statusie Administratora.

To my jesteśmy od pilnowania tu porządku i egzekwowania regulaminu, aby Wam ułatwić korzystanie z tego forum w sposób przyjazny. Co poniektórzy zdają się jednak o tym zapominać, natomiast z rozkoszą wcielają się w rolę samozwańczych stróżów prawa... eee, regulaminu... i sami zaśmiecają tematy postami w stylu:
Ten topic za chwilę poleci do kosza...
...a przecież to my decydujemy, co do kosza trafi.
Ostrzeżenia dla wszystkich / dla forumowicza *** i temat do wywalenia
...a może dla Ciebie? To my decydujemy, komu, za co i w jakiej wysokości ostrzeżenie dać... i czy w ogóle je dać.
To jest sprzeczne z regulaminem, tamto jest sprzeczne z zasadami dobrego wychowania...
...to zgłoś post, amigo. Sami to rozsądzimy i nie bój żaby - konsekwencje wyciągniemy.
DOSYĆ! Dosyć zabawy w moderatorów. Komentowanie zgodności posta / tematu z regulaminem jest od dnia dzisiejszego niedozwolone. Zauważyłem bowiem, że prowadzi tylko do zbędnych animozji i ubliżania sobie nawzajem.

Jeżeli uważasz, że dany post łamie regulamin, użyj przycisku "Zgłoś!" przy danym poście. Nie wysyłaj wiadomości prywatnych, nie piętnuj publicznie. Zgłoś post. To wystarczy. My zadecydujemy, co z tym zrobić. Przycisk "Zgłoś!" wygląda u nas tak:
Obrazek lub Obrazek

Wiadomości prywatne do Moderatorów ślij tylko wtedy, gdy forumowicz w inny sposób łamie regulamin (niestosowne wiadomości prywatne, podpis, avatar, nick). W przypadku postu / tematu, wystarczy samo zgłoszenie przyciskiem.

Osoby, które faktycznie nam pomagają, poprzez zgłaszanie postów niezgodnych z regulaminem, będą przez nas pamiętane. Osoby, które zaśmiecają tematy nic nie wnoszącymi do rozmowy postami w stylu podanym na przykładzie będą karane.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2008, 21:00 przez Delacroix, łącznie zmieniany 2 razy.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.