[Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

Które, Twoim zdaniem, miejsce zajmie Polska w swojej grupie

Pierwsze
4
25%
Drugie
9
56%
Trzecie
2
13%
Czwarte
0
Brak głosów
Piąte
0
Brak głosów
Szóste
1
6%
 
Liczba głosów : 16
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 25 lis 2007, 20:16

[Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Jak wszyscy doskonale wiedzą dziś odbyło się losowanie, podczas którego wszystkie reprezentacje Starego Kontynentu podzielono na dziewięć grup, w których będą rywalizować o awans do Mistrzostw Świata w roku 2010 (RPA). Dla przypomnienia - będą to pierwsze Mistrzostwa na kontynencie afrykańskim.

Nie będę tworzył ankiety z pytaniem "Które miejsce zajmie nasza reprezentacja na najbliższych Mistrzostwach Świata", lepiej zadać pytanie "Które, Twoim zdaniem, Polska zajmie miejsce w grupie".

A oto nasza grupa (C):
Czechy,
Polska,
Irlandia Płn.,
Słowacja,
Słowenia,
San Marino

Moim zdaniem na pewno zajmiemy drugie miejsce - choć rywale nie są wyjątkowo słabi (na przykład Słowenia zrobiła duży postęp - jest to drużyna, którą trzeba szanować), myślę, iż Polacy sobie poradzą. Trafiliśmy, trzeba to przyznać, do słabej grupy - mieliśmy szczęście. Nie mogę się doczekać meczy z Czechami - będą to na pewno wyśmienite pojedynki. Choć nasi południowi sąsiedzi są faworytami, trzeba przypomnieć, że Czechom często zdarzają się fatalne porażki i właśnie w ich nieregularności trzeba szukać szansy.
Zagłosowałem na "Drugie".
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 20:17 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.


MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 25 lis 2007, 20:22

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Moim zdaniem w obecnym nie ma drużyn słabych. Do każdego meczu trzeba podchodzić tak samo.
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 25 lis 2007, 20:41

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Słowenia zrobiła duży postęp ? W porównaniu do Euro 2000 to postęp ma bardzo wysoki ale wstecz, Słowacji i Irlandii się boje, mogą urwać punkty, Czechy u siebie pykniemy na wyjeździe nam wklepią z 3:0 o awans będziem się bić ze Słowakami.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 25 lis 2007, 21:33

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Ja stawiam na naszych i oczywiście pierwsze miejsce w grupie. Do tego czasu drużyna sie oszlifuje jeszcze i będzie grała te mecze z dodatkowym doświadczeniem po ME.
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 26 lis 2007, 10:12

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Jeżeli będzie grała tak jak parę meczy wcześniej np. z Portugalią, Belgią itp. to stawiam na pierwsze miejsce. 2 mają wg. mnie gwarantowane. Największe stresy będą z Rosją ale mam nadzieję że sobie poradzimy. :)
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 26 lis 2007, 15:12

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

MATchlesS pisze:Czechy,
Polska,
Irlandia Płn.,
Słowacja,
Słowenia,
San Marino
Robertinho pisze: Największe stresy będą z Rosją
Chopie gdzie ty tu Rosje widzisz :szok: :rotfl:
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 26 lis 2007, 15:16

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Łoooooooo... przepraszam. Miało być z Czechami. :zawstydzony: Mnie się to myli czasami. Nie wiem czemu. :D Wyspany jestem. :)
<<

Carlik

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 364

Rejestracja: 29 sie 2007, 14:58

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Carlik » 26 lis 2007, 16:01

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Ja myślę , że pierwsze . Nie stwierdzam tego tylko na podstawie tego , że jestem Polakiem , ale jak wygląda nasza gra . Leo dobrze poukładał nasz zespół i nareszcie stali się zgraną grupą i każdy może na siebie liczyć . Wydaje mi się , że najciekawsze mecze będą z Czechami , ale to nie zmienia faktu , że Czesi są jak najbardziej w naszym zasięgu .
Gigabyte GA-M720-US3,AMD Athlon II 245 2.9 3.534 1.4V,4GB Kingmax 800 811,WD Caviar 3200AAKS,Samsung F1 750GB,PALIT GF9600GT 512MB,X360 Arcade Falcon, PSP2004 5.00 m33-6.
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 26 lis 2007, 19:28

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Grupa nie jest jakoś szczególnie trudna. Wszystkie zespoły są w naszym zasięgu i jeżeli zagramy chociażby tak jak np. z Portugalią u siebie to spokojnie powinniśmy wejść do MŚ nawet z pierwszego miejsca, Czechy to nie jest w końcu jakiś kosmicznie mocny rywal. Oczywiście nie możemy lekceważyć żadnych rywali bo to może zakończyć sie nie za dobrze. Dużym plusem tej grupy jest to że unikniemy dalekich podróży. Prawie wszystkie kraje leżą niedaleko nas. Więc nasi piłkarze mogą liczyć na to że na każdym meczu będzie spora grupa polskich kibiców.
<<

jack ryan

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 341

Rejestracja: 1 maja 2006, 13:32

Lokalizacja: IŁAWA

Post autor: jack ryan » 27 lis 2007, 11:39

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Jak dla mnie ta ankieta pojawiła się dla mnie za szybko dlaczego ? Oto moje spostrzeżenia "na gorąco" i mój głos. Dałem drugie bo jestem kibicem naszej drużyny ale jestem realistą, Czesi mają niezłych młodych zawodników na kórych będzie stawiał trener z domieszką kilku starszych bardziej dośwoadczonych, nie znamy naszej szerokiej kadry na tą imprezę więc nie wiadomo co możemy się spodziewac. Najprędzej można będzie coś powiedzieć po Euro gdy zobaczymy jakie wyniki osiągniemy my i nasi adwersarze i jakich zawodników na eliminacje do mundialu zażyczy sobie Beenhaker. I jakie zapadną decyzje odnośnie zawodników z "dzisiejszej" kadry(chodzi o to np. kto zakończy karierę reprezentacyjną vide R. Sobolewski). Słowem pożyjemy zobaczymy.
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 27 lis 2007, 22:10

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

W TV mówią że "teoretycznie" lepszymi przeciwnikami są tylko Czesi...
(Nie zawsze można wierzyć telewizji :P )
Ale oczywiście powinniśmy sie obawiać każdego...
Przypomnijcie sobie mecz z Armenią (wtedy chyba przegraliśmy ;] )
Ale widać, że gdy nasza drużyna chce to potrafi.
Dostaliśmy się na pierwsze miejsce w grupie wygrywając z nie byle jakim przeciwnikiem, którym jest Portugalia.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 6 wrz 2008, 20:44

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

No więc, pani nauczycielka od polskiego zawsze mawiała "nie zaczynaj zdania od no więc", więc przepraszam Panią. Jesteśmy po pierwszym meczu, nasi chłopcy są i (cenzura). Mamy remis, wszyscy psioczą że to katastrofa, ale tak naprawdę zaczęliśmy te eliminacje lepiej niż poprzednie, więc można powiedzieć, że jest nieźle. Jak widać w świecie (Macedonia 1 : 0 Szkocja) stawka się wyrównała. Do naszej gry można się przyczepić, a jakże, powinno być przynajmniej 2:1 jak nie więcej ale cóż, taka jest piłka, okrągła, zobaczymy co będzie w środę.
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 6 wrz 2008, 21:22

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

IMO Polska gra poniżej swoich możliwości. Nie ma co się oszukiwać i mówić że mecz był dobry bo był do niczego. Nudny jak flaki z olejem. Jeden gol i to z karnego. Gol Słoweńców: Mistrzostwo! Z takim przeciwnikiem powinniśmy trafić co najmniej 3 bramki. Nie z takimi drużynami graliśmy i wygrywaliśmy (Portugalia) Ten zmieniony skład nie zaprezentował się dobrze :dobani:
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 9 wrz 2008, 22:51

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

No to teraz zobaczymy, jak sobie poradzimy z San Marino.. powinniśmy wygrać, chociaż.. Po naszych można się wszystkiego spodziewać (nie chodzi o alkohol :D).

Meczyk już jutro 20.25 w TVP1 :P Szkoda, że to w Serravalle, można zobaczyć tylko w TV :)
Ale za to zrobię wszystko, żeby być 11.10 w Chorzowie na meczu z Czechami :)

EDIT:
Haha, karny w 3. minucie to już jest szczyt ! Rozumiem z Niemcami... ale z San Marino..

EDIT:
Mamy 2.0. Wynik ładny, gra słaba. Mój komentarz.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2008, 22:31 przez Dragon2006, łącznie zmieniany 2 razy.
Procesor Intel Core Quad Q6600 4x2.40 GHz
GeForce 9500GT, 1024 MB;4096 MB DDR2.
HDD 500 GB.
Monitor LCD 21", głośniki JVC + Creative 2.1
Neo 6mb
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 10 wrz 2008, 22:40

Re: [Dyskusja] Polska w Eliminacjach MŚ 2010

Wygrali i to się liczy, dobrze że mamy miesiąc przerwy bo jakieś czarne chmury naszły na reprezentacje. Styl gry może nie zachwycał, ale powiedzmy sobie szczerze (i tu wcale nie narzekam, że coś tam) murawa była beznadziejna, fatalna, wręcz koszmarna. Zdecydowanie w takich warunkach lepiej gra się drużynom, które nie przedstawiają żadnych wartości technicznych a jedynie co to grają aby wybić dalej itd. Świetnie się wprowadził Robert Lewandowski, widać że chłopak gra bez kompleksów. Kolejny fatalny mecz Kowalczyka, on chyba się pożegna z tą reprezentacja na jakiś czas. Ogólnie po dwóch meczach mamy 4 punkty, więc lepiej niż w eliminacjach sprzed dwóch lat.