[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[propozycja] nowy dział Linux na Forum - Strona 3 - .::Forum.Portal24h.pl::.

[propozycja] nowy dział Linux na Forum

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czas głosowania minął 26 sty 2006, 17:20

Czy jesteś za utworzeniem nowego działu na Forum o nazwie "LINUX"?

Tak
5
50%
Nie
5
50%
 
Liczba głosów : 10
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 16 wrz 2008, 19:29

Re: Dział Linux na Forum

mad_prince, Tylko co z tego, jak wszystko jest w jednym temacie i przez co aż się nie ma ochoty do niego zaglądać, a jeśli się stworzy nowy, o konkretnej rzeczy z linuksa, to i tak tam zostanie przeniesiony, albo wyrzucony, więc takie coś jest bez sensu.


Obrazek
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 16 wrz 2008, 19:32

Re: Dział Linux na Forum

Capon, przecież nikt nie każe pisać w tym samym temacie - nie ma zakazu pisania nowych, ja jakoś kilka napisałem i wszystkie są nadal.
Semper in altum
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 16 wrz 2008, 23:05

Re: Dział Linux na Forum

Temat osobnego działu Linux dla Linuksa ( ;) ) był już całkiem niedawno poruszany, jednak propozycje odrzuciłem, bo jej autor zapomniał, że nowe działy powstają jeżeli ISTNIEJĄ tematy, a nie dlatego że mogą istnieć w przyszłości. Od tego czasu ilość tematów o Linuksie wzrosła, więc jak powstanie jeszcze kilka interesujących i mądrych tematów to sugestia może zostać pozytywnie rozpatrzona.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 17 wrz 2008, 14:34

Re: Dział Linux na Forum

Maciek pisze:Od tego czasu ilość tematów o Linuksie wzrosła, więc jak powstanie jeszcze kilka interesujących i mądrych tematów to sugestia może zostać pozytywnie rozpatrzona.
Więc bierzmy się do działania! Jak tylko mój komputer do mnie wróci, napiszę jakiś poradnik dotyczący Linuksa :)
Semper in altum
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 17 wrz 2008, 16:17

Re: Dział Linux na Forum

bartekmp pisze:napiszę jakiś poradnik dotyczący Linuksa
Oj przydałby się bo właśnie planuje instalacje Linu<font color=red><b>ks</b></font>a (już chyba 5 raz do tego systemu bede podchodzić) jako drugi system i pewnie będę miał trochę pytań ;)
Obrazek