Transfery w letnim okienku transferowym

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

krystian125_chudy

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 51

Rejestracja: 8 mar 2007, 19:54

Lokalizacja: n/d

Post autor: krystian125_chudy » 19 lip 2008, 21:58

Transfery w letnim okienku transferowym

Witam w tym okienku transferowym nie malo niespodzianek . wiele glosnych transferow przeprowadzono (lub nie przeprowadzono) i bedacych w trakcie. i jeszcze oczywiscie bedzie przeprowadzonych. chcialbym zachecic was do omowienia tych transferow i oczywiscie do zapodania niektorych z nich.

mi np. spodobal sie transfer sami;ego nasri z marsylii do arsenalu. jestem pewien ze francuz bedac na emirates stadium bedzie coraz lepszy i bardziej znany

no i barca troche zaszalala i z kupnem i ze sprzedaza. nie wiem czym sie kieruja pozbywajac sie samuela eto'o ale chyba nikt nie myslal ze zostanie w barcelonie na zawsze.przynajmniej ja tak myslalem

//Zmieniony przez MATchlesS
Używaj funkcji "Edytuj".
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 12:30 przez krystian125_chudy, łącznie zmieniany 2 razy.


<<

jack ryan

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 341

Rejestracja: 1 maja 2006, 13:32

Lokalizacja: IŁAWA

Post autor: jack ryan » 20 lip 2008, 11:24

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Jeśli chodzi o polskie podwórko to martwi mnie brak wzmocnień Wisły, która walczy o LM. Jeśli tak dalej pójdzie ciężko będzie. Z kolei Legia i Lech kupują na potęgę, przykładem Peszko z Lecha, który przyszedł z Płocka, czy Maciek Iwański z Legii ex-Lubin.
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 20 lip 2008, 11:57

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Wisełka wczoraj zremisowała z FC Liverpool. He fajnie że sie odbył taki mecz, wynik 1-1 jest chyba zadowalający dla trenera Skorży.

Peszko jest dobry widać to było w niedawnym meczu Uefa, a Lewandowski którego również sprowadzili w tym okienku strzelił zwycięską bramkę więc myślę że Lech prowadzi na polskim podwórku jeśli chodzi o transfery.

Jeśli chodzi o Eto'o to jesli przejdzie do tego Taszkicośtam to będzie to nieprawdopodobne. Lubie go i jest dobry, a Josep Guardiola nie wiem czym sie kieruje sprzedając właśnie jego i Ronniego oraz paru innych. Mnie osobiście smuci to że moj kochany Juve nie pozyskał Xabiego Alonso o czym było głośno, a jedynie średniaka Poulsena.

Dla mnie hitem transferowym jest przejście Alvesa do Barcy za ponad 20 mln.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 11:58 przez minas, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 24 lip 2008, 20:44

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Moim zdaniem Barca idzie prosta droga do upadku. Sprzedanie Roniego za 21mln Euro do AC Milan i Deco do Chelsea to niewątpliwe wzmocnienie dla tych druzyn ale Barca sprzedająca największe talenty nie wyjdzie na tym zbyt dobrze. Jeszcze jak Eto'o pójdzie do tego (jak to Minas powiedział) Taszkicośtam :P to juz wogole bedzie niedobrze.
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 24 lip 2008, 21:37

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Z jednej strony ignacq133 masz rację ale popatrz na to z innej strony. Barca ma inne gwiazdy i kupiła parę dobrych zawodników. Najważniejsze, że MŁODYCH. Dla mnie najbliższym hitem Katalończyków będzie Bojan i Messi. Ten pierwszy bardzo dobrze zaczyna a ten drugi jest w doskonałej formie cały czas. Po za tym jak Barca sprzeda Ronaldinho to nie tylko się na tym wzbogaci ale pozbędzie się słabego zawodnika. Nie boję się powiedzieć słabego ponieważ u brazylijczyka skończyły się lata doskonałej formy i grzeje ławę. Jedynie to trochę się popisał na meczu Koledzy Ronaldinho vs. Koledzy Messi. Tam pokazał klasę. Szkoda, że tylko tam. A za te 21 mln mogą kupić dobrego zawodnika.

Co do ogólnego okienka transferowego.

Bardzo jestem zadowolony z Nasri w Arsenalu. Następna młoda gwiazda w składzie Kanonierów. Wszyscy widzimy jak odmłodnił się teraz skład tej drużyny.

Kontynuując z Arsenalem. Zauważyłem, że wiele dobrych klubów stara się o Adebayora, który pokazał wielką klasę w Kanonierach. Jednak pozostanie on w swoim klubie. I bardzo się z tego cieszę.

Hitem miał być Cristiano Ronaldo wędrujący do Realu Madryt. Zaoferowali oni 100mln euro! Kosmiczna suma. Jednak na ten czas Portugalczyk pozostaje pod ,,skrzydłami" Czerwonych Diabłów.

Jeszcze większym hitem aktualnie jest Kaka. Roman Abramowicz, szef Chelsea Londyn zaoferował Milanowi za brazylijczyka 150 mln Euro!! To byłby chyba rekord jeżeli chodzi o transfer na świecie. Jednak i tu chyba brazylijczyk podobnie jak Ronaldo pozostanie w swoim klubie. Milan orzekł, że ta gwiazda nie jest na sprzedaż.

Ogólnie rzecz biorąc dla mnie to okienko transferowe jest bardzo ciekawe. Gdyby te 2 gwiazdy na końcu mojej wypowiedzi zmieniły klub za takie sumy to moim zdaniem byłby to chyba najciekawszy okres przeprowadzek w historii piłki nożnej.
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 24 lip 2008, 23:23

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Kaka i Ronaldo moim zdaniem nie przejdą. Nie ma na to szans po prostu. Ich kluby na pewno nie będą się chciały pozbyć najlepszych piłkarzy świata, a teraz jak do Milanu trafił R'dinho to ich linia pomocy zapowiada sie imponująco.

A Barca moim zdaniem tworzy zespół zwycięzców, tylko nie wiem czy pod skrzydłami Guardioli osiągnął podwójną koronę, której możemy sie spodziewać po tym zespole w tym sezonie :)
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 25 lip 2008, 00:52

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Robertinho pisze:Nie boję się powiedzieć słabego ponieważ u brazylijczyka skończyły się lata doskonałej formy i grzeje ławę.
Miejmy nadzieje ze w Milanie odzyje bo szkoda zeby sie taki zawodnik zmarnowal :)
A za kase za Roniego i Deco Barca może rzeczywiscie kupic troche mlodych talentow. Ale Ci zawodnicy byli ikonami Barcy. Jak ktos sobie pomyslal FC Barcelona to miał na myśli Roniego. No szkoda... Ale Coś się konczy, cos nowego sie zaczyna, i tak w kolko...
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 25 lip 2008, 10:28

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Teraz jak ktoś pomyśli Barca to będzie miał na myśli Messiego :P a Deco wcale taką ikoną nie był, ostatnio coraz mniej grał w pierwszym składzie.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 25 lip 2008, 11:06

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Deco to już starszy zawodnik, dobrze że Barcelona się go pozbyła, mają dużo lepszych pomocników. Co do Ronaldinho, temu facetowi po prostu gra w Barcelonie się już znudziła bo osiągną z nią już wszystko co mógł. Boje się tylko, że Kaka i Ronaldinho w jednym klubie to za dużo, nie wiem czy nie będzie tak, że jeden będzie grał kosztem drugiego, lub gwiazda jednego z nich na tle drugiego zblednie.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 26 lip 2008, 23:37

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Martwią mnie niektóre tu wypowiedzi, wyglądają jakby... skopiowane??

Co do transferów, rzeczywiście, jest to okienko ciekawe. Ronaldinho w Milanie, Mancini w Interze, Nasri w Arsenalu, Deco w Chelsea. Szkoda, że Ronaldo nie przeszedł do Realu, naprawdę tam pasuje, jest stworzony do ligi hiszpańskiej. Barcelona dobrze zrobiła, pozwalając na to by odszedł Ronaldinho, gdyż teraz będzie miał szansę grać stale w 1 składzie, jak dla mnie największy talent piłki Bojan. Czekamy do 31 sierpnia...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 27 lip 2008, 12:33

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Martwią mnie niektóre tu wypowiedzi, wyglądają jakby... skopiowane??
Mianowicie które?
<<

krystian125_chudy

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 51

Rejestracja: 8 mar 2007, 19:54

Lokalizacja: n/d

Post autor: krystian125_chudy » 25 sie 2008, 15:14

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Andrij Shevcenko trafił do AC Milanu nawet mnnie to zadowoliło bo w Chelsea nie był sobą, nie miał formy. To nie był ten Shevcenko co wczesniej gral i jestem niemal pewny, że powrót do Milanu dobrze mu to zrobi
<<

mandaryna

Post autor: mandaryna » 24 wrz 2008, 14:44

Re: Transfery w letnim okienku transferowym

Robinho za dużą kwotę przeszedł do Citizens. Trochę szkoda, bo Chelsea to mój ulubiony klub.