[Informacja]Sony Ericsson k810i - wyłączenie Internetu.

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 2 lis 2008, 22:30

[Informacja]Sony Ericsson k810i - wyłączenie Internetu.

To już drugi temat o moim k800i ale uznałem, że nie są one ze sobą związane i postanowiłem napisać je oddzielnie.

Jak już wspominałem zakupiłem Sony Ericsson k800i w MixPlusie.

Wiem, że Internet w telefonie to jest przydatna rzecz ale nie jest mi on potrzebny i go nie używam. Często się zdarza, że ktoś chce obejrzeć mój telefon lub pożyczyć i zawsze mogą się przypadkowo połączyć z siecią co dla mnie jest stratą pieniędzy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak wyłączyć możliwie cały Internet w moim telefonie. Nie mam aktualnie przy sobie pudełka z telefonu z instrukcją i nie mam jak jej poczytać.

I jeszcze jedno pytanie:

Czy jak ,,odłączę" Internet w telefonie to mogą jakieś funkcje przestać działać? Nie chodzi mi tutaj o pobieranie piosenek. Bo słyszałem, że nie będę mógł wysyłać MMS. Prawda to?

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2008, 22:33 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 3 lis 2008, 17:51

Re: [Informacja]Sony Ericsson k810i - wyłączenie Internetu.

Czy jak ,,odłączę" Internet w telefonie to mogą jakieś funkcje przestać działać? Nie chodzi mi tutaj o pobieranie piosenek. Bo słyszałem, że nie będę mógł wysyłać MMS. Prawda to?
Sądzę, że "odłączenie" internetu to po prostu dekonfiguracja telefonu. Wtedy z odbierania MMS nici, jednak w PLUSIE jest tak, że jak nie odbierszesz MMS'a po jakimś czasie przychodzi SMS z linkiem i kodem do wpisania w komputerze gdzie zobaczysz zdjęcie z MMS'a. Takie coś było u mojej siostry w nokii 3100
Niestety, ale takie "odłączenie" internetu jest raczej nie możliwe, chyba, że utratą MMS'ow
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 3 lis 2008, 18:12

Re: [Informacja]Sony Ericsson k810i - wyłączenie Internetu.

Czy jak ,,odłączę" Internet w telefonie to mogą jakieś funkcje przestać działać? Nie chodzi mi tutaj o pobieranie piosenek. Bo słyszałem, że nie będę mógł wysyłać MMS. Prawda to?
Nie, ja mam odłączony internet a aktywne ERA MMS :] w + też tak bezie ;) Idź do salonu oni to Ci zrobią :)
Obrazek
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 3 lis 2008, 19:03

Re: [Informacja]Sony Ericsson k810i - wyłączenie Internetu.

Tom pisze:Niestety, ale takie "odłączenie" internetu jest raczej nie możliwe, chyba, że utratą MMS'ow
W takim razie jak ,,odłączyć" Internet wraz z utratą MMS? Bo nie zależy mi na nich bo nie korzystam z tej funkcji.
stachu pisze:Idź do salonu oni to Ci zrobią :)
Dałoby się to zrobić jakimś domowym sposobem? Bo do salonu zbytnio nie mam okazji jechać w najbliższym czasie.