Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 2 sty 2009, 11:49

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Maciek pisze:Jasne że można odrzucić - ale tylko poprzez rzeczowe ARGUMENTY
Przy ciemnych kolorach oczy się mniej męczą. Dlatego producenci monitorów dodają przy jasnych obudowach czarną otoczkę. Było to właśnie w jakimś temacie już :]


Obrazek
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 2 sty 2009, 12:07

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

stachu pisze: Przy ciemnych kolorach oczy się mniej męczą. Dlatego producenci monitorów dodają przy jasnych obudowach czarną otoczkę. Było to właśnie w jakimś temacie już :]
Nie żebym coś mówił... ale jak oglądam jakieś fora internetowe z ciemnymi stylami to czasami mi się oczy męczą. Na tym forum siedzę dość trochę czasami, czytając posty i czegoś takiego nie zauważam.

Oczywiście to zjawisko pojawia się przy dłuższym czytaniu. Wtedy robię sobie przerwę przechodząc na jaśniejszą stronę i powracam do lektury.

Pisałem, że dla mnie dodanie ciemnego stylu byłoby plusem jednak mówię to co odczuwam. Mnie to nie sprawia problemu zrobić sobie małą przerwę. ;)

Chociaż i tak chciałbym już czytać forum dzięki silnikowi IPB. Bardzo mi przypadł do gustu. No ale 150$ to nie jest mała suma...
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 2 sty 2009, 13:32

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Maciek pisze:Jasne że można odrzucić - ale tylko poprzez rzeczowe ARGUMENTY
Możecie co najwyżej dojść do consensus'u :D , mogą cię co najwyżej cię namówić. Bo jak powiesz NIE, to będzie NIE (i nikt tego nie zmieni, chyba, że włamując się do bazy danych :))
Maciek pisze:Wiedziałem że i tak prawie nikt nie wyciągnie odpowiednich wniosków

A mógłbyś napisać kto wyciągnął :P ?
bartekmp pisze:To się nazywa autorytaryzm
Nie no, nikomu jeszcze nie dzieję sie krzywda :spi:
stachu pisze:Bo maciek myśli, że wszystko jest za kase
A nie słyszałeś, że nia ma nic za darmo :chytry:? Styl, to dodatkowe obciążenie dla serwera (może niewielkie, ale zawsze).
stachu pisze:Viters i drynda robią kod,
Viters chciał zrobić grafikę, a ja i tak najbardziej bym się namęczył, bo wdrożyć np. Top nie jest tak łatwo :).
Obrazek
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 2 sty 2009, 14:12

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Nie no, nikomu jeszcze nie dzieję sie krzywda

Kod: Zaznacz cały

http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorytaryzm_(system_sprawowania_w%C5%82adzy)
Polecam lekturę, bo widzę, że nie wiesz co to jest.


Co do kasy na IPB, to ja się mogę dołożyć, ale suma mojej dotacji nie będzie zawrotna (maks. 20zł), bo ja na kasie nie śpię :P.
Semper in altum
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 2 sty 2009, 14:14

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

stachu pisze:A propozycji to on nie widzi? Proszę bardzo np: Viters i drynda robią kod, a Śledziks/Dobrus/Dariusz robią ikonki, a Nivener też się chyba zna to w tym momencie robi też o co się go poprosi?
Jakby reszta się zgodziła to można spróbować. W kupie siła ;)
Maciek pisze:Dorzucenie jakiegokolwiek stylu czy byłby to w kwiatuszki, serduszka czy w gwiazdeczki przed przeniesieniem forum na nowy silnik jest mało prawdopodobne bo byłoby tylko stratą czasu (ej! własnie dodałeś ciemny styl ale już zmieniłes silnik forum, czy do nowego silnika tez dodasz ten styl?)
Rzadko mi się to zdarza, ale tu Maćkowi przyznaję rację :D
Robertinho pisze:jak oglądam jakieś fora internetowe z ciemnymi stylami to czasami mi się oczy męczą. Na tym forum siedzę dość trochę czasami, czytając posty i czegoś takiego nie zauważam.
Ja za to mam odwrotnie. Jak jestem na forum to muszę co chwile zmieniać strony.
Obrazek
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 3 sty 2009, 18:09

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

drynda pisze:Maciek jest Administatorem i to on decyduję o wyglądzie swojego forum, tego nie zmienicie.
Tego typu zdanie padło już po raz n-ty, więc proszę Was uspokójcie się trochę.
Maciek pisze:Jasne że można odrzucić - ale tylko poprzez rzeczowe ARGUMENTY. Co czasem bywa bardzo trudne, gdy dysponuje się tylko pseudo argumentami w stylu:
- bo mi się to podoba
- bo mi to nie przeszkadza
- bo mi to pasuje itp. itd.
Takie coś mnie zupełnie nie przekonuje.


Jakie wg Ciebie argumenty możemy postawić, jak jedyny (ciemne kolory nie bla bla bla) do Ciebie nie przemawia? INNYCH ARGUMENTÓW PO PROSTU NIE MA :). Chcielibyśmy, żeby był ciemny styl forum, właśnie dlatego, że nam się to podoba i nam to pasuje (no i gały...).
Maciek pisze:Dorzucenie jakiegokolwiek stylu czy byłby to w kwiatuszki, serduszka czy w gwiazdeczki przed przeniesieniem forum na nowy silnik jest mało prawdopodobne bo byłoby tylko stratą czasu (ej! własnie dodałeś ciemny styl ale już zmieniłes silnik forum, czy do nowego silnika tez dodasz ten styl?)
Po tej wypowiedzi stwierdzam, że dalsza gadka w tym temacie jest bez sensu, trzeba czekać aż forum będzie przeniesione i dopiero potem można dyskutować co z ciemnym stylem. Proponuje zamknąć temat.
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 5 sty 2009, 10:37

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Adamo pisze:
Maciek pisze:
Dorzucenie jakiegokolwiek stylu czy byłby to w kwiatuszki, serduszka czy w gwiazdeczki przed przeniesieniem forum na nowy silnik jest mało prawdopodobne bo byłoby tylko stratą czasu (ej! własnie dodałeś ciemny styl ale już zmieniłes silnik forum, czy do nowego silnika tez dodasz ten styl?)

Po tej wypowiedzi stwierdzam, że dalsza gadka w tym temacie jest bez sensu, trzeba czekać aż forum będzie przeniesione i dopiero potem można dyskutować co z ciemnym stylem.
Pod warunkiem że ta przesiadka nastąpi w miarę szybko, jakby nie było plany przeniesienia forum były już w tamtym roku :P
Obrazek
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 5 sty 2009, 10:52

Re: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

Śledziks pisze:Pod warunkiem że ta przesiadka nastąpi w miarę szybko
Przesiadka najszybciej będzie na poczatku przyszlego miesiąca ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 7 sty 2009, 19:05

Odp.: Dodanie "ciemnych" styli na forum (kontynuacja)

[quote="Maciek"]Przesiadka najszybciej będzie na poczatku przyszlego miesiąca ;) /quote]
No to zrobiłeś nam niespodziankę :ok: