[szukam] FPS na Xboxa 360

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

olotocolo

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 147

Rejestracja: 9 maja 2006, 15:22

Skype: olotocolo

Lokalizacja: ... zlokalizowana

Post autor: olotocolo » 4 mar 2009, 13:26

[szukam] FPS na Xboxa 360

Przedstawię wam mój dość skomplikowany problem z wyborem gry na xboxa. Jako ze ostatnio przyoszczędziłem trochę grosiwa postanowiłem kupić druga grę na konsolę (mam Gears of War). I tu jest pewien problem, bo mogę wydać do 100zł (ale z żalem). Okazało się że zostaje mi jedynie Allegro. Tam wytypowałem dwóch kandydatów: Timeshift i Far Cry 2. I was właśnie chciałbym prosić o opinię która gra będzie w mojej sytuacji lepsza (ze względu na koszt, to że to druga gra więc trzeba ją "wycisnąć" itd.) Dodatkowo może ktoś potrafiłby znaleźć lepszą propozycję na allegro (lub gdzie indziej) albo może w ogóle odradzi mi brnąć w ten gatunek i zaproponuje co innego.


Intel Core 2 Quad 2,4 GHz, 2 GB Ram, ATI HD 2600 512 MB, Windows Vista
Obrazek
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 4 mar 2009, 14:43

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

Spróbuj poszukać za tą cene CoD 4 lub jeżeli masz LIVE! Left 4 Dead :]
Obrazek
<<

olotocolo

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 147

Rejestracja: 9 maja 2006, 15:22

Skype: olotocolo

Lokalizacja: ... zlokalizowana

Post autor: olotocolo » 4 mar 2009, 15:49

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

Call of Duty 4 szukałem, kosztuje 150 - 120 zł
<<

ildzia

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 69

Rejestracja: 4 lip 2008, 15:46

Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: ildzia » 4 mar 2009, 16:20

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

Jeśli podobało Ci się Gears of War to może kupisz sobie druga część? jeśli chodzi o Far Cry 2, to osobiście odradzam te grę, ponieważ w porównaniu do części pierwszej jest bardzo mdła i nudna. Oczywiście jest to moje zdanie - Tobie może się spodobać :)
Być kobietą to bardzo trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
<<

olotocolo

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 147

Rejestracja: 9 maja 2006, 15:22

Skype: olotocolo

Lokalizacja: ... zlokalizowana

Post autor: olotocolo » 4 mar 2009, 19:20

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

ildzia pisze:Jeśli podobało Ci się Gears of War to może kupisz sobie druga część?
Po pierwsze to średnio mi się podoba jedynka, wszystko nawet nieźle zrobione ale przeszkadza mi ten przymus ukrywania się. Dodatkowo Gerasy 2 kosztują kosmiczną cenę. Z tym Far Cryiem 2 to głownie o to mi chodzi ze słyszałem o jego nudności. I nie wiem czy to prawda jak już, czy cała.


Edit: Właśnie znalazłem Battlefielda Bad Company za 89 zł. Moje pytanie warto? (wczesniej jak patrzałem ceny były około 130)
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 9 mar 2009, 14:13

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

patrzałem
To pewnie nic nie widziałeś, a tak nawiasem mówiąc to FPS - First Person Shooter (z perspektywy pierwszej osoby), więc GoW się chyba nie zalicza, więc lepiej by było gdybyś zmienił nazwę na "szczelanki na X360".
Bad Company niezłe, szczególnie, jeśli zna się angielski :).
Polecam "Army of Two", shooter z elemenjtami taktycznymi, szczególnie podoba mi się motyw z użyciem drzwi auta jako tarczy.

Kod: Zaznacz cały

http://www.gram.pl/sk6_8AfhH,2_Army_of_Two.html 
Obrazek
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 19 mar 2009, 15:48

Re: [szukam] FPS na Xboxa 360

Polecam Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2. Mam ją już od dawna, jednak ostatnio powróciłem do niej i wkręciłem się ponownie.