[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 3 in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: t line 1 and font in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1 - .::Forum.Portal24h.pl::.

Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

szalmar

Post autor: szalmar » 5 maja 2009, 15:27

Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1

Ponieważ nie znam się na PDA i tymbardziej na Windows Mobile mam takie pytanie jak w temacie.
Czy majac np. HTC TyTN z WM 5.0 moglbym zrobic update czy coś do wersji 6.0/6.1 ?
Czy <font color=red><b>w ogóle</b></font> warto?


<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 5 maja 2009, 17:00

Re: Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1

Jak najbardziej warto zainstalować WM 6.1, bo na 6.5 wszyscy czekają :D a 5 to już staroć.
Sam mam TyTN i WM 6.1 przygotowany w kuni przez jednego z użytkowników xda.
Nie wiem czy tu linki podawać mogę, w sumie jest to zwykłe forum (nie ryzykuję) jak coś pisz na pm w sprawie linków.
Co do wyboru systemu i instalacji też mogę pomóc. Wiele już na moim PDA robiłem więc coś tam już wiem.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 5 maja 2009, 20:12

Re: Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1

Dzięki, bo wygląda na to, że niedługo owego HTC dostanę i ten WM 5.0 mnie przestraszył:)
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 5 maja 2009, 20:25

Re: Jak z WM 5.0 zrobić/zupdate'owac do 6.0/6.1

Nom TyTN ma 120 MB ROM więc spokojnie miejsca nowy system wystarczy.
Nawet WM 7 pewnie się zmieści o ile inne podzespoły uciągną system.
MW 6.1 nie jest, aż tak wymagający ponad 50 % pamięci RAM przy starcie systemu powinieneś mieć wolne.