[PS2] Save Failed, a nowiutka memorka...

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 12 paź 2009, 16:57

[PS2] Save Failed, a nowiutka memorka...

No więc tak krótko, kupiłem sobie nową memorkę bo na starej mam "Corrupted Data", i odpaliłem sobie gierkę Wipeout Pulse, stworzyłem profil, ok, gram sobie, jestem na drugich mistrzostwach, i nagle komunikat "Save Failed", chwała bogu że nie ma "Corrupted Data" na memorce, odpaliłem Motorstorm: Arctic Edge, działa, Fifa 09, działa, ale Wipeout Pulse? Nie.
No więc skasowałem profil z memorki bo gra nie chciała wczytać, ani zapisać, odpaliłem znowu Wipeout Pulse, stworzyłem profil, "Save Failed", chyba coś musiało zostać na memorce w pamięci że tę grę zapamiętało (ale na memorce tylko savy do innych gier)...
Włączyłem Stuntman Ignition, działa, profil zrobiło, save działa, ale Wipeout Pulse za [...] nie robi.

Czy to wina sprzętu? Czy to wina memorki? Czy to zwyczajnie wina źle zrobionej gry?

No nie rozumiem czemu tylko przy tej grze nie mogę zrobić sava?! :mur:

70zł poszło w p...u. :wsciekly: Normalnie do innych gier działa, a Wipeout Pulse...
:help:


<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 12 paź 2009, 21:32

Re: [PS2] Save Failed, a nowiutka memorka...

Może gra zrypana? A Ty masz ją oryginałkę czy pirata, bo z tego:
Ant pisze:70zł poszło w p...u. Normalnie do innych gier działa, a Wipeout Pulse..
nie rozumiem czy na memorke tyle poszło czy na grę :)
<<

panZDZiCH

Początkujący

Posty: 48

Rejestracja: 6 sie 2008, 00:03

Post autor: panZDZiCH » 12 paź 2009, 22:14

Re: [PS2] Save Failed, a nowiutka memorka...

Jeżeli to nie oryginalna memorka to jej wina. Jak masz spróbuj zrobić save w Resident Evil 4. Jak nie zrobi to już wiesz co.
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 13 paź 2009, 14:04

Re: [PS2] Save Failed, a nowiutka memorka...

Sprawdzie sobie cenę na www.google.pl, memorka do ps2 w polsce kosztuje 69.99. A więc i jedna i druga memorka jest oryginalna.