Real Madryt vs FC Barcelona 29.11.09 - gdzie oprócz Canal+ ?

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 28 lis 2009, 08:40

Real Madryt vs FC Barcelona 29.11.09 - gdzie oprócz Canal+ ?

Cześć wszystkim :)
Mam pytanko: czy niedzielne Gran Derbi będzie można obejrzeć gdzieś oprócz Canal+ ? Może gdzieś w sieci ?
Mam tv N, może na którymś z zagranicznych będzie transmisja ?
Z góry dzięki ! :-)


<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 28 lis 2009, 10:48

Re: Real Madryt vs FC Barcelona 29.11.09 - gdzie oprócz Canal+ ?

Na stronie

Kod: Zaznacz cały

http://www.realmadrid.pl/
z reguły na kilka godzin przed meczem jest informacja o tym gdzie będzie można obejrzeć mecz. Podejrzewam, że raczej na pewno będzie na stronie bwin.com, więc jeśli masz tam konto i wpłacone trochę pieniędzy to będziesz mógł sobie tam obejrzyć
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 28 lis 2009, 11:15

Re: Real Madryt vs FC Barcelona 29.11.09 - gdzie oprócz Canal+ ?

Nie musisz czekać aż podadzą Ci transmisję na stronie tylko od razu przejdź na stronę:

Kod: Zaznacz cały

www.myp2p.eu
Zakładka Live Sports > Football > szukasz meczu (najlepiej kilka chwil przed rozpoczęciem meczu bo będzie na stronie głównej) i szukasz kanału na jakiś program. Najwięcej działających jest chyba na sopcast.

Jeżeli chodzi o telewizję domową to niestety nie pomogę.

PS. Ja oglądam co tydzień mecze Premier League i bardzo komfortowo się ogląda. Jak masz dobry Internet to możesz wybrać kanały o lepszej jakości obrazu. Ja na Neostrade 1Mb/s wybiera przeważnie kanał około 500kbs. Po za tym oglądam Lige Mistrzów i inne mecze. Na tej stronie co podałem jest bardzo dużo (jak nie najwięcej) meczy z różnych lig (polskich też).
Ostatnio zmieniony 28 lis 2009, 11:49 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 28 lis 2009, 11:48

Re: Real Madryt vs FC Barcelona 29.11.09 - gdzie oprócz Canal+ ?

OK dzięki wam ;] Oglądałem już kilka meczy z Primery przez sopcasta, Robertinho ta stronka wymiata ;] Już mi się podoba, dzięki :D

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś informacje odnośnie transmisji w TV dajcie znać ;)

P.S: Moja propozycja: w dniu meczu (jutro) jak będziecie już mieć działające streamy na sopcasta etc. dajcie linki w tym topicu !


EDIT:
Polecam:

Kod: Zaznacz cały

http://www.justin.tv/studiosi_tv10
Wchodzicie tam, jest Canal+. Początkowo wywala wam, ze nie macie konta premium, jednak da się to ominąć poprzez ustawienie serwera proxy :D Jeśli macie Firefoxa, zróbcie tak:

Kod: Zaznacz cały

Narzedzia - Opcje - Zaawansowane - Siec - Ustawienia - Reczna konfigoracja serwerow proxy i w HTTP wpisujemy:174.142.24.201 port 3128
I mamy Canal+ ;)