Problem z klawiaturą oraz myszką

Wybór nowego sprzętu, problemy sprzętowe.

<<

neo666

Początkujący

Posty: 48

Rejestracja: 20 maja 2006, 18:49

Lokalizacja: Radlin

Post autor: neo666 » 22 cze 2010, 09:12

Problem z klawiaturą oraz myszką

Witam mam problem! parę dni temu zaczęła źle działać klawiatura tzn: zaczęły migać na niej diodki aż w końcu zupełnie zgasły a pisanie stało się niemożliwością do tego gdy zaczynałem wciskać jakiekolwiek klawisze to automatycznie przestawała działać myszka. Więc kupiłem sobie przejściówkę USB do klawiatury i myszki i teoretycznie problem znikł ale został w grach tzn: gdy włączam grę co parę sekund klawiatura i myszka się wyłączają i słychać dźwięk taki sam jak się podłącza i rozłącza urządzenia USB. Jeżeli ktoś może chociaż powiedzieć co jest nie tak to byłbym wdzięczny.


<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 22 cze 2010, 10:24

Re: Problem z klawiaturą oraz myszką

A może do tej swojej klawiatury i myszki musisz sterowniki zainstalować? Jaka firma?
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 22 cze 2010, 10:47

Re: Problem z klawiaturą oraz myszką

aż takich problemów nie powinno być bez sterowników na dodatek że to się dzieje od niedawna a przedtem działały urządzenia poprawnie. a jeszcze więcej że dobrze już działają ale nie pod aplikacjami typu gry. mi to wygląda na:
1 - wirus
2 - błąd w systemie (jaki masz system operacyjny?)
3 - niedawno zainstalowałeś jakieś sterowniki do innego urządzenia lub samo urządzenie (lub też miałem styczność z programem) które "kłóci" się z myszką i klawiaturą
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

spidi

Początkujący

Posty: 40

Rejestracja: 22 gru 2008, 11:12

Post autor: spidi » 22 cze 2010, 22:44

Problem z klawiaturą oraz myszką

Ewentualnie, zasilacz może wariuje jak zwiększa się zapotrzebowanie na energię (podczas działania gier) i wyłącza i włącza na zmianę porty usb, taka luźna sugestia. Dobrze by było jakbyś podał specyfikacje komputera