[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 2 in Entity, line: 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[Szukam] Dobry pad do PS2. - .::Forum.Portal24h.pl::.

[Szukam] Dobry pad do PS2.

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 25 cze 2010, 12:44

[Szukam] Dobry pad do PS2.

No i stało się, mój kontroler pod PS2 Slim umarł (ten orginalny dołączany do konsoli), mogę nim jeszcze chodzić po menu, ale kiedy odpalę np. wyścig, to pojadę ze 10-20 metrów, po czym wyświetla się komunikat aby podłączyć pada do konsoli.
Problemy były już wcześniej, ale wystarczyło <font color=red><b>po prostu</b></font> zmienić położenie kabla na podłodze albo odłączyć i podłączyć spowrotem, niestety, teraz już nic nie działa, nawet nie muszę go odłączać, po 2-3 sekundach wraca do sprawności, po menu mogę serfować, ale kiedy wcisnę przycisk do kontynuacji wyścigu (który wcześniej pad zapałzował), to przejedzie mi samochód 1 setną sekundy i znowu ten komunikat.

Ale cóż, nic nie trwa wiecznie, więc wypada kupić nowy kontroler, i tu właśnie się zastanawiam, może wy macie jakiś dobry kontroler i możecie mi doradzić który kupić?
Widziałem że najpopularniejsze są pady od firmy MadCatz, oferują kontrolery zwykłe jak i o 10% mniejsze (co ciekawe jak w ręce wygląda :)), pady na zwykły kabel, ale także te bezprzewodowe (na baterie? :szok: , przyznam że nie grałem jeszcze nigdy na czymś bezprzewodowym, i nie wiem jak to funkcjonuje jeżeli chodzi o zasilanie, zasięg, by móc normalnie grać...)

Ceny wahają się od 40-120zł, co jest chyba dość niedorzeczne by do tak starej konsoli takie drogie pady sprzedawać. Ale te tanie to aż chętnie by się brało.

Więc jaki wybór mam zaakceptować? Może ktoś doradzić?

PS. Wiem że na allegro stacjonują chińskie podróbki, więc ten sklep raczej odpada, chyba że jakiś inny sklep wystawia tam swoje przedmioty dla większych zysków, to już mógłbym brać. :)

Myślę, że nie zrobiłem chyba źle tego tematu, proszę o pomoc, łaskę i zrozumienie. :)
:help:


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 25 cze 2010, 19:10

Re: [Szukam] Dobry pad do PS2.

Co do Twojego pada to na 99% jest uszkodzony tylko kabel :) Możesz mi go podesłać, to postaram się to naprawić i będzie prawie jak nowy ^^ Zreperowałem już kilka sztuk padów od Xboxa i służą do dziś :)

A co do kupna nowego, to nie oszczędzaj, te najtańsze produkty to chińszczyzna. Jeśli nie chcesz wydać zbyt dużo to najlepiej jakbyś kupił używanego oryginała.

2 przykładowe aukcje warte uwagi:

Kod: Zaznacz cały

http://www.allegro.pl/item1095488733_oryginalny_joy_pad_sony_dualshock_2_ps2_ps_1_one.html
http://www.allegro.pl/item1090366731_gamepad_pad_logitech_precision_ps2_powystawowy.html
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 25 cze 2010, 23:05

[Szukam] Dobry pad do PS2.

Na końcu kabla, w tej wtyczce, są takie 3 przedziały, a wim po 3 druciki, i właśnie w tym przedziale po lewej nie mam środkowego pręcika, ale mimo to, przez kilka miesięcy chodził normalnie bez niego, lecz z czasem się problem narastał.

Mnie np. zaciekawił pad (fabrycznie nowy/sklep internetowy) od MadCatz'a za 39.99zł.

Kod: Zaznacz cały

http://store.gameshark.com/viewItem.asp?idProduct=1159&idCategory=3
Cena niska, pad nowy, firma podobno dobra (niby na rynku od 1989 roku), myślę że mógłbym takiego kupić. Już kartę pamięci drożej nawet kupiłem.
Jutro się przejdę zobaczyć na "miasto" zobaczyć czy jest na miejscu jakiś sklep z pad'ami (ale nie będzie, w Avans'ie widziałem ostatnio tylko do PS3 i X360, ale się zobaczy jak u konkurencji), jak nic nie będzie to chyba wezmę z internetu, ale z decyzją się będę zastanawiał przez najbliższy weekend.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 26 cze 2010, 09:20

Re: [Szukam] Dobry pad do PS2.

Skoro uszkodzona jest wtyczka to jest większy problem :] Musiałbyś mi dostarczyć Twojego pada i jakiś inny, może być uszkodzony lub najtańszy chinol za 5zł z Allegro, to przelutowałbym wtyczki :)

A ten pad od MadCatza nie wygląda najgorzej, ale ja bym jednak proponował oryginał ;)