[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 3 in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL? - .::Forum.Portal24h.pl::.

Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

Wszystko co związane z Internetem.

<<

buleczka_77

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 6 lip 2010, 14:45

Post autor: buleczka_77 » 6 lip 2010, 14:56

Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

Ważne : nie jestem z IT i się na tym nie znam więc proszę odrazu pomóżcie mi jak blondynce ;)
Problem mam taki: jakieś 3 m-ce temu instalował mi gościu neostrade na moim laptopie DELL D430 (nie wiem czy to ma znaczenie :zalamany: ) niestety jakoś mu ta instalacja nie poszła no i ....w sumie to mi to nie działa. Chciałabym odinstalować sobie wszystko i neo i modem, ale nie umiem :kwasny: -
Próbowałam już na różne sposoby, ale jak tylko dam "odinstaluj'np. modem to mam tylko 'in progress... ' i tak może być i przez 3 dni i nic się nie zmienia, a przy odinstalowywaniu neo komp <font color=red><b>w ogóle</b></font> nie reaguje. Zachowuje sie tak jakby wogole nie dostał polecenia deinstalacji.
Chciałabym wszystko jeszcze raz odinstalować i sprówować zainstalowac ponownie. Czytałam gdzieś w necie ze to czasem pomaga. Poza tym przypuszczam, ze on podczas instalacji neo miał podpięty modem, a tam we wszelkich instrukcjach jest, że modem mam podpiąc dopiero jak sie neo zainstaluje i poprosi o modem.
UFF! tyle mojego.... naprawdę nic nie jestem już z tym wstanie zrobić. moja wiedza się wyczerpała.
Czy jest tu jakaś kolejność odinstalowywanie tego? np najpierw modem potem neo czy na odwrót? A może jeszcze jest jakiś inny haczyk? :mur:
Pomóżcie mi :padam: bo nie dam rady sama :wstyd: :help:


<<

buleczka_77

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 6 lip 2010, 14:45

Post autor: buleczka_77 » 6 lip 2010, 14:57

Re: Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

aha ! to jest chyba wazne : mam Windows XP
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 8 lip 2010, 17:00

Re: Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

buleczka_77

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 6 lip 2010, 14:45

Post autor: buleczka_77 » 13 lip 2010, 19:13

Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

UDAŁO SIĘ :rotfl: Neo mi to elegancko zeżarło !!!! CUD CUD CUD nad Wisłą :super: . Dzięki WIELKIE :padam: do stóp
Ale modem jest nie do ruszenia..... ni (cenzura) go to nie bierze. Zaczyna się odinstlowywać a potem to już tylko "wisi", że sie niby coś robi a tak naprawdę nic się nie dzieje.
Dodam, że po odinstalowaniu neo komp był przeresetowany, żeby nie było to tamto.....ze jakaś BLONDYNKA ;)
pozdro Bułka
<<

buleczka_77

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 6 lip 2010, 14:45

Post autor: buleczka_77 » 19 lip 2010, 09:21

Jak odinstalować Neostradę i modem ADSL?

Witam ponownie,
nie wiem jak to się stało, ale korzystając z tego deinstalatora, za którymś podejściem (tam są jakieś 4 opcje deinstalacji) udało mi się WYWALIĆ i modem :D :rotfl: :)
pojęcia nie mam która to była opcja :zdziwko: ale POMOGŁO!!! i nie mam już tego syfu !!!
DZIĘKI :padam: DZIĘKI :padam: DZIĘKI :padam:

tyle czasu co ja się z tym namęczyłam....ech :kwasny: :wsciekly: :mur: