[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[Ubuntu] instalacja sterownikow Intel WiFi 5000 - .::Forum.Portal24h.pl::.

[Ubuntu] instalacja sterownikow Intel WiFi 5000

Wszystko co związane z systemami operacyjnymi - problemy, uwagi, opinie.

<<

Adamo

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 3 paź 2010, 15:16

[Ubuntu] instalacja sterownikow Intel WiFi 5000

Czesc, zainstalowalem sobie ubuntu jako drugi system, ale jestem niestety kompletnie zielony w sprawach linuksowy. Przyznam sie szczerze ze potrzebuje Linu<font color=red><b>ks</b></font>a, zeby sobie "zrobic" internet, ale pojawil się mały problem - nie wiem jak zainstalowac sterowniki do w.w. karty sieciowej. Sciągnałem plik przez winde, skopiowalem sobie na partycje ubuntu (linux wykrywa mi partycje windowsowe) i teraz jak to sie instaluje? Rozszerzenie pliku to *.ucode.

I od razu drugie pytanie - sciagnałem przez winde stery do grafy (nvidia gf 210m), mają rozszerzenie *.run, kiedy chce je zainstalowac (przez konsole/double click na ikonie) to sie zaczynaja ładowac i wyskakuje error, ze trzeba im nadac uprawnienia root'a. Jak to wszystko ogarnac? :D

a, ubuntu v 8.04 ;)


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 4 paź 2010, 08:49

Re: [Ubuntu] instalacja sterownikow Intel WiFi 5000

Najnowszym obowiązującym Ubuntu jest 10.04.

Wyklikaj sobie:
System>Administracja>Sterowniki, czy jakoś tak
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"