Problem z HD

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

dumel1995

Średnio zaawansowany

Posty: 66

Rejestracja: 11 kwie 2010, 08:59

Post autor: dumel1995 » 11 lis 2010, 15:09

Problem z HD

NO bo jest tak, zrobiłem filmik o Cristiano Ronaldo (robiłem w programie Unlead Video Studio 11 plus) wziołem, zeby było w HD niby ten cały skrytp jest zeby było w hd ale (cenzura) jakosć jest tak porąbana jak kilkam w to HD ze az plakac sie chce jak widze inne filmy w hd to normalnie 1000% ladniej wyglada. Please jak to zroić zeby było w Hd 720p ale naprawde zeby bylo w Hd


<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 11 lis 2010, 17:02

Re: Problem z HD

Powiem szczerze, że nie znam się na tym programie (ani innych tego typu), ale tak na chłopski rozum: żeby mieć film "na wyjściu" w jakości HD, to film na "wejściu też musi być w HD (albo jeszcze wyższej rozdzielczości, nigdy niższej). Innymi słowy: nie zrobisz z malucha mercedesa, ale mercedesem zawsze możesz jechać góra na trócje :) albo bardziej górnolotnie, Szekspirem lecąc

Kod: Zaznacz cały

To, co zwiemy różą, pod inną nazwą również by pachniało: tak i Romeo, bez nazwy Romeo, przecieżby całą swą wartość zatrzymał
albo tak bardziej technicznie: HD to jest określona rozdzielczość (np HD Ready to 1360x768). Jeśli użyty filmik masz np w 640x480, to oczywiste jest, że jeśli go zapiszesz w wyższej rozdzielczości (HD), to obraz będzie nieostry i brzydki. Przynajmniej tak mi się na mój chłopski rozum wydaje, aczkolwiek jak mówię, nie używałem nigdy takich programów.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin