[xbox 360] nowy srebrny pad z poprawionym krzyżakiem

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 20 kwie 2011, 21:04

[xbox 360] nowy srebrny pad z poprawionym krzyżakiem

Zakupiłem niedawno najnowszą wersję pada do Xboxa 360 nazywanego Special Edition. Jest on srebrny z czarnymi elementami i ma "ulepszony" krzyżak. Wyróżnia go również brak charakterystycznych kolorów przycisków, są szarawe co jest minusem, bo w grach literki A,B,X,Y są oznaczone oczywiście kolorami. Dlatego nie polecam pada świeżakom xboxa, a jeżeli miałeś już do czynienia z padem xboxa to na pewno znasz na pamięć układ przycisków i nie musisz szukać po kolorach gdzie dany przycisk się znajduje. Krzyżak (D-PAD) jest obrotowy co znaczy, że może się wysuwać i chować, gdy go obrócimy. Wsuwanie i wysuwanie krzyżaka przebiega sprawnie i nie jest możliwe przypadkowe wykonanie tej czynności podczas gry. Środkowy przycisk "guide" jest bardziej błyszczący. Waga pada jest podobna jak innych wersji. Analogi mają wewnątrz takie "rowki" na górze.

Pada kupiłem na allegro za 140zł, w sklepie dla idiotów jest za 250zł. Jednak muszę zaznaczyć ze pad jest sprzedawany tylko z ładowarką baterii "play & charge", która była wyjęta z mojego opakowania (jest warta ok. 60zł) oczywiście wiedziałem, że jej nie będzie (po co mi ładowarka skoro już mam?).

Kilka fotek jak wygląda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Krzyżak:
Obrazek


Jakieś szczegółowe pytania?


Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"