Zarabianie

Wszystko co związane z Internetem.

<<

Okey

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 3 sty 2011, 17:34

Post autor: Okey » 7 sty 2011, 23:07

Zarabianie

Witam czy ktoś kiedyś miał bloga na którym zarabiał , chodzi mi o reklamy google .
Mianowicie czy da się na tym coś zarobić ?

Wiem że najważniejsze są kliknięcia na reklamę , ogólnie to ilość tych kliknięć !!!

I czy nie ma późnej problemów z wypłatą kasy ?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2011, 10:53 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bez reklamy


<<

majk

Nowy

Posty: 7

Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:49

Post autor: majk » 20 kwie 2011, 22:57

Odp: Zarabianie

Nie ma problemów z wypłatą jak nie naciągasz no i jak dozbierasz minimum 70USD.
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 23 kwie 2011, 12:06

Odp: Zarabianie

Bardzo dawno temu były ogromne problemy z wypłaceniem pieniędzy. Średnio klikałem godzinę dziennie na różnych blogach, stronach. Tylko raz mi przelano 10 euro reszta portali nie wypłaciła, chociaż przekroczyłem minimalną kwotę do wypłacenia. Jak jest teraz nie wiem. Najważniejsze to znaleźć dobry rzetelny serwis, który już trochę istnieje i ma pozytywne opinie.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 23 kwie 2011, 12:20

Odp: Zarabianie

Sam nie korzystałem, ale jeżeli Twój blog jest BARDZO popularny to jakiś grosz można z tego wysupłać. Niestety w reklamach od Google dość często zdarzają się blokady konta be wyraźnego powodu, jeżeli będziesz zachęcał ludzi do klikania to prawdopodobnie też Twoje konto zostanie zablokowane.

A co do serwisów typu odpowiadanie na ankiety to większość jest zwykłym oszustwem, albo ankiety kończą się przy kwocie niewiele niższej od minimalnej do wypłacenia i potem nie ma żadnych, albo po prostu w ogóle nie wypłacają.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...