Samsung Monte - własny widget

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Slideroh

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 21 lut 2009, 20:02

Post autor: Slideroh » 17 cze 2011, 17:25

Samsung Monte - własny widget

Witam. Czy jest możliwość stworzenia własnego widgetu, który później będę mógł umieścić na tapete ? Konkretnie chodzi o widget z aplikacji.
Coś w stylu abym miał skrót do danej aplikacji na pulpicie. Ze wystarczyło by kliknąć na daną ikonkę i już uruchomi się aplikacja, zamiast wchodzi w menu > aplikacje i dopiero uruchamiać.

Z góry dzieki.


<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 17 cze 2011, 20:49

Odp: Samsung Monte - własny widget

Też mam Monte, a przynajmniej miałem, póki nie doczytałem, że masz w menu dział "Aplikacje".
Więc bym ci pomógł, ale w tym przypadku musisz iść na forum Samsung'a i tam zadać pytanie bo masz pewnie Monte z jakiegoś innego eksportu, nie masz tego modelu co sprzedawali w polsce.
<<

Slideroh

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 21 lut 2009, 20:02

Post autor: Slideroh » 17 cze 2011, 22:45

Odp: Samsung Monte - własny widget

Źle może określiłem. Chodziło mi o aplikacje zapisywane w kategori "Gry" w menu.
Menu > Gry > aplikacje tutaj umieszczane po zainstalowaniu.
Chciałbym aby z jedną z takowych aplikacji zrobić skrót a nastepnie widget, aby skrócić czas poruszania się po menu.
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 18 cze 2011, 12:13

Odp: Samsung Monte - własny widget

A to nie ma czegoś takiego, można co najwyżej wejść w Menu > Ustawienia > Wyświetlacz > Widget i tam sobie zaznaczyć/odznaczyć jakie aplikacje chcemy mieć w Widget'ach, a tam też do wyboru mamy "More Widgets", w którym możemy pobrać sobie skróty do programów lub aplikacji. Sprawdź, może będzie tam to, czego szukasz.