Kingpin Life of Crime- Robie spolszczenie

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

WhiteNigga

Nowy

Posty: 3

Rejestracja: 18 lip 2011, 11:23

Post autor: WhiteNigga » 18 lip 2011, 12:08

Kingpin Life of Crime- Robie spolszczenie

Siemka jestem tutaj nowy i chciałbym was prosić o pomoc!!

Otóż chciałbym bardzo zrobić spolszczenie do gry Kingpin Life of crime.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=468

Będzie to moje pierwsze spolszczenie więc prosiłbym o pomoc w znalezieniu dobrego spolszczającego programu tekst w grze.

Co mogę powiedzieć to to że gra jest na silniku Quake'a 2 (Id Tech 2) więc może ktoś miał do czynienia z tym silnikiem i mi coś doradzi.

Nie zależy mi na spolszczeniu Menu gry czy ekwipunków jak zależy mi najbardziej na spolszczeniu Notatnika w grze - Otóż notatnik jest niczym czymś w rodzaju pamiętnika który uzupełnia się w odpowiedniej chwili np. na początku każdego nowego etapu,Gdy porozmawiamy z jakąś postacią która chcę od nas pomocy lub gdy napotkamy się z jakąś przeszkoda.

Aby było łatwiej napiszę tutaj rozszerzenia plików znajdujących się w grze i tzw. Pakach
*.nav
*.bsp
*.cfg
*.lst
*.dll

Myślę też aby wprowadzić lektor tłumaczącego najważniejsze kwestie postaci (Lektor dlatego aby nie usuwać fajnego amerykańskiego akcentu) - Ale to już będzie wybór gracza czy chce spolszczone napisy czy także lektor.

Jeżeli chodzi o programy które posiadam to mam:
PakExpl - do otwierania paczek takich jak .pak
Audio Edit Magic oraz AudioEdit Deluxe - do edycji plików dzwiękowych
FormatFactory - do konwertowania plików dzwiękowych
Syntezator Ivona z głosem Jana - Do stworzenia lektora
Gimp - Da się nim otworzyć pliki graficzne jak .tga

Czemu chciałbym spolszczyć tę grę??
Bo przede wszystkim jest bardzo klimatyczna - Klimaty amerykańskiego miasta, Gangsta Rapu, Głos podkładają Raperzy Zespołu Cypress Hill itd.
Na pewno dużo osób się zacięło w grze i nie wie co począć lub jest zwyczajnie ciekawa fabuły
Dobrze znam Slang Amerykański który posługiwany w grze - więc bez z tłumaczeniem będzie najmniej problemu a więcej przyjemności