[Szukam]Gra z kulkami w labolatorium.

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 17 sie 2011, 22:30

[Szukam]Gra z kulkami w labolatorium.

Od dawien dawna chciałem znaleźć tytuł tej gry ale nigdy do tego nie doszedłem. Może ktoś z Was będzie coś kojarzył. ;)

Dużo nie wiem... w grę grałem na bardzo starym komputerze w latach około 2000-2002. Nie wiem dokładnie na czym polegała ale cała rozgrywka rozgrywała się w coś ala laboratorium z mnóstwem przekładni, platform i różnych urządzeń przez które przelatywały kulki. Kulki miały różne kolory i należało je chyba w odpowiednich momentach i miejscach wypuścić by przeleciały przez te wszystkie dziwne przeszkody i wylądowały na ,,mecie". Jeżeli wybrało się złą drogę to z reguły kulka ulegała zniszczeniu np. przez spalenie jakimś palnikiem, zmiażdżenie młotkiem itd. . Wszystko było w 2D. Przeważał brązowy kolor laboratorium i cały obszar był zapełniony tymi maszynami. Kulki miały kolor żółty, czerwony, zielony, niebieski. Sterowanie raczej odbywało się za pomocą myszki.

Nic więcej nie wiem.. ale jak macie jakieś pytania to może coś mi się przypomni. Jeżeli ktoś coś kojarzy to z góry dziękuję za pomoc.


<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 17 sie 2011, 22:49

Odp: [Szukam]Gra z kulkami w labolatorium.

Crazy Machines? :zdziwko:

Obrazek Obrazek
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 17 sie 2011, 22:57

Odp: [Szukam]Gra z kulkami w labolatorium.

Nie.. tam nie ma kulek. Znaczy są ale nie są głównym wątkiem gry. W mojej chodzi przede wszystkim o to żeby kulki danego koloru dotarły na swoje miejsce (teraz mi coś świta, że zielone musiały trafić na zielone pole, pojemnika, niebieski do niebieskiego itp.). Po za tym gra wygląda o wiele starzej raczej.