Google Maps jako nawigacja?

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 19 wrz 2011, 14:20

Google Maps jako nawigacja?

W mojej komórce posiadam aplikację zwaną "Google Maps", mam co do dwa pytania, jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na pytanie, bardzo proszę o pytanie:
1. W regulaminie jest informacja o tym, że nie można korzystać z aplikacji w trakcie jazdy, dlaczego? Kiedy ja użyłem programu podczas jazdy (wiem, złamałem regulamin ;) ), to przy kropce wskazującej moje położenie pojawiła się strzałeczka, informująca w jakim kierunku się przmieszczam. Więc czemu nie można z tego korzystać w samochodzie jak działa ładnie?
2. W internecie można znaleść info, że nowa wersja Google Maps pokazuje gdzie znajdują się korki, zaś nie mogę znaleść nigdzie opcji "Aktualizacja", czy muszę podłączać komórkę do komputera i kombinować coś z programem do transferu z komórki do komputera i abarot?
:help:


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 7 paź 2011, 19:44

Odp: Google Maps jako nawigacja?

Ant pisze:1. W regulaminie jest informacja o tym, że nie można korzystać z aplikacji w trakcie jazdy, dlaczego? Kiedy ja użyłem programu podczas jazdy (wiem, złamałem regulamin ), to przy kropce wskazującej moje położenie pojawiła się strzałeczka, informująca w jakim kierunku się przmieszczam. Więc czemu nie można z tego korzystać w samochodzie jak działa ładnie?
Bo jak jedziesz, to masz patrzeć na drogę a nie grzebać w nawigacji. Czyli na postoju ustawiasz trasę i dopiero ruszasz w drogę ;).