Test przeglądarek internetowych

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

DDragon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 9 paź 2011, 12:33

Test przeglądarek internetowych

Spotkałem się (bądź co bądź na WP.pl) z takim o testem przeglądarek.

Kod: Zaznacz cały

http://tech.wp.pl/kat,130048,title,Firefox-najgorsza-przegladarka-internetowa,wid,13861818,wiadomosc.html
Wiedziałem że Firefox ma problemy ale nie że jest na szarym końcu stawki liczących się przeglądarek ;) chyba przetestuję w końcu Chrome bo z Opery też korzystam aktualnie :) co do IE mimo że kompatybilnie (źle to słowo napisałem? bo Opera mi je podkreśla xD) to jednak nikt mnie nie przekona do niego, jakąś tak ubogi strasznie jest no i z bezpieczeństwem jest krucho w niej :)


Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 9 paź 2011, 13:54

Odp: Test przeglądarek internetowych

Ja kozystalem od dawna z Chrome jednak gdy zmienilem komputer i zainstalowalem go na nowo po chwilowym uzytkowaniu zauwazylem ze strasznie pobiera mi pamiec. Okazalo sie ze pod zakladka procesy widnieje kilka razy google chrome i zuzywa niewyobrazalna jak na przegladarke ilosc pamieci. Nie chcialo mi sie bawic w naprawanie wiec przezucilem sie na FF, przy drobnej pomocy informatyka skonfigurowalem go tak ze chodzi conajmniej 40-50% szybciej niz normalnie i jestem zadowolony jak nigdy. Ale wiadomo jakie google robi postepy wiec skoro juz sie wspielo na pierwsze miejsce to tam zostanie bo pamietam ze jeszcze jakies 2-3lata temu w testach zajmowalo 3-cie miejsce za Opera i FF. Pozdrawiam
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 10 paź 2011, 12:03

Odp: Test przeglądarek internetowych

Test? To jakiś marny przegląd/rzut okiem tylko :D

Niestety użytkownikowi Opery inne przeglądarki nie oferują praktycznie nic. Chrome to konkurent Firefoxa, bo jest jeszcze bardziej prostacką przeglądarką (nie mylić z prostotą obsługi!).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"