Komunikator Głosowy

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

Ronbalto

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 86

Rejestracja: 20 lip 2005, 00:16

Lokalizacja: Białystok

Post autor: Ronbalto » 21 lis 2011, 14:00

Komunikator Głosowy

Witam, poszukuje jakiegoś komunikatora głosowego do konferencji 3-4 osób, skype bardzo mi muli kompa, a Team Speak może byłby dobry, ale trzeba mieć serwer z tego co wiem. Może ktoś zna jakiś dobry program, co nie obciąża zbytnio procesora/ramu?


<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 21 lis 2011, 16:54

Odp: Komunikator Głosowy

Tlen przypadkiem nie posiada rozmów Audio/Video?

No i Kaworu skrobie Proto Skype do WTF, znaczy WTW, jednak to dopiero wersja rozwojowa i na chwilę obecną konferencji brak.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 25 lis 2011, 00:24

Odp: Komunikator Głosowy

Załatwienie pokoju na jakimś publicznym serwerze to jakiś problem? Kwestia poproszenia i masz stały pokój z około 10 slotami. Zarówno do TeamSpeak, Mumble czy Ventrilo.

Od siebie polecam zdecydowanie Mumble. Nie zamula, w grach idealne rozwiązanie, jakość transmisji ponoć aktualnie najlepsza. Jeżeli będziesz miał problem ze znalezieniem pokoju dla siebie to zgłoś się do mnie - spróbujemy coś załatwić.

Jeżeli macie wszyscy 18 lat (lub wasze konta Google tyle mają ;) ) to spróbujcie konferencji przez Google+. Bardzo chwalone rozwiązanie ale niestety nie miałem przyjemności skorzystać. Nie trzeba instalować aplikacji, rezerwować pokoi itp. . Wszystko przez przeglądarkę - dość szybko i sprawnie.
<<

deepack99

Średnio zaawansowany

Posty: 87

Rejestracja: 3 gru 2011, 12:06

Post autor: deepack99 » 4 gru 2011, 22:09

Odp: Komunikator Głosowy

ja polecam serwer Ventrillo dobrze się sprawuje :).