[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: t line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Wisla ma fart - .::Forum.Portal24h.pl::.

Wisla ma fart

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 14 gru 2011, 23:18

Wisla ma fart

Wisla Krakow grajaca obecnie w Lidze Europejskiej do tej pory byla skazana na porazke. Trafila do dosc mocnej grupy, swietnie spisujacego sie holenderskiego Twente, grajacego zawsze na przyzwoitym poziomie angielkiego Fulham, oraz dunskiego Odense. Nie wiem czy wiecie ale tabela po pieciu spotkaniach nie byla zbyt ciekawa dla sympatykow Wisly. Tylko najwieksi optymisci mogli by dawac jej jakiekolwiek szanse na awans. 1 miejsce Twente z dorobkiem 13pkt, tym samym pewne awansu, 2. miejsce Fulham 7pkt, 3. miejsce Wisla 6pkt i na koncu Odense majace zaledwie 3pkt i to po wygranej z Wisla. Ostatnia kolejka spotkan wygladala nastepujaco. Wisla Krakow grala i siebie z Twente a Fulham podejmowal Odense w Londynie. Najpierw przejde do sedna p<font color=red><b>ó</b></font>źniej do analizy. Mecz Wisly zakonczyl sie wynikiem 2:1 co bylo niespodzianka? Fulham prowadzilo z odense do pierwszej polowy 2:0, co by Wisla nie zrobila, awansu przy takim rozwoju sytuacji nie zdobedzie. Lecz tu niespodzianka i przywrocenie nadzieji. 64min i pierwsza swoja bramke zdobywaja dunczycy. Wybija 90 minuta na obu stadionach, Wislacy koncza mecz szybciej, wyni bez zmian. Nerwowe spogladanie co sie dzieje stadionie Fulham i stalo sie, dlugo oczekiwana wyrownujaca bramka dla Odense w 92minucie spotkania. Hmm czyz to nie jest piekne w Futbolu? Nieczgo nie mozna byc pewnym do ostatniego gwizda co pewnie kazdy zagozaly kibic pamieta chociazby w nie tak odleglym spotkaniu Lecha z Austria Wieden. Tabela po 6-tej kolejce: 1. Twente 13pkt, 2 Wisla 9pkt, 3. Fulham 8pkt, 4. Odense 4pkt. Mozna spekulowac czy twente odpuscilo mecz? Czy odense pewne odpadniecia pomoze wislakom lub zrobi cos dla siebie i zakonczy z lepszym bilansem? Jedno jest pewne, Polacy serce do walki maja, lecz czasem brakuje checi lub motywacji. Oby tak dalej. Teraz mamy dwie druzyny w dalszej fazie czego dawno nie bylo bo przypomne, ze Legia zapewnila sobie awans juz po pieciu spotkaniach:)


<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 15 gru 2011, 09:42

Odp: Wisla ma fart

Szczerze powiedziawszy to myślałem po losowaniu grup, że to Legia nie wyjdzie ze swojej a tu proszę taka niespodzianka. W piłce trzeba mieć trochę szczęścia i Wiśle się udało. Inna sprawa, że dopiero teraz zaczęli grać efektywnie i efektownie. Najlepsze ostatnie posunięcia jak dla mnie to zrobienie Wilka kapitanem i odbudowanie się Garguły. Z taką grą, kto wie może zobaczymy go znowu w Reprezentacji. Mam tez nadzieje, że trener Moskal zostanie na dłużej, bo widać, że daje dużo drużynie.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 15 gru 2011, 15:38

Odp: Wisla ma fart

Ja rowniez nie dawalem Legionistom zadnych szans, mieli nieco silniejsza teoretycznie grupe a do tego wydawali mi sie pilkarsko slabsi od Wisly. Jednak to wisla dala ciala no ale wazne ze pod koniec pokazala pazury i wybila fanom Fulham Europejskie Puchary z glowy na ten sezon co mnie bardzo cieszy:)
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 15 gru 2011, 23:44

Odp: Wisla ma fart

Ja już słuchawki na uszy założyłem , i dawaj do sieci , ale patrzę Wiślacy machają rekami w TV , cóż szczęście to nieodzowny składnik sportu - tylko pogratulować !
Ale serduchem jestem przy Legii ... ehh dawno i "nie prawda" ale się kibicowało , tylko wtedy dinozaury jeszcze po planecie chodziły ale pożegnalny Kazika Deyny z
Menchesterem City oglądałem !!! :)
Moim zdaniem niepotrzebnie tam poszedł ... w Polsce był KRÓLEM a tam ... przemilczę z szacunku dla niego ale to były inne czasy ocet na pólkach , nie zawsze :D a tam normalny świat . Czy wiecie że za trzecie miejsce na świecie w 74 roku Polacy dostali oficjalnej premii od państwa , nie pamiętam dokładnie ale poniżej 100 $ po głowie mi chodzi 75 ale nie jestem pewien .
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 16 gru 2011, 09:57

Odp: Wisla ma fart

Dzisiaj losowanie par. Zobaczymy czy pograją dłużej.

Wisła Kraków - Standard Liege
Legia Warszawa - Sporting Lizbona
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 16 gru 2011, 14:55

Odp: Wisla ma fart

Mnie w tamtych czasach jeszcze na swiecie nie bylo, ale wiem ze pilka klubowa tez stala bardzo dobrze, a nasze reprezentacyjne gwiazdy zdobywaly LM z najlepszymi klubami Europy. Co do losowania dobrze ze podales pary bo zupelnie zapomnailem. Przeciwnicy sa jak najbardziej do ogrania, choc raczej bym na to nie liczyl, jezeli zagraja na swoim poziomie to ani wislacy ani legionisci dalej nie pojada, mam jednak odrobine nadzieji.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 16 gru 2011, 19:19

Odp: Wisla ma fart

Na papierze wygląda to tak, że Wisła może powalczyć a Legia nie ma żadnych szans. Ale zobaczymy.
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 16 gru 2011, 23:55

Odp: Wisla ma fart

Aq pisze:Na papierze wygląda to tak, że Wisła może powalczyć a Legia nie ma żadnych szans. Ale zobaczymy.
W sporcie zawsze jest szansa ! hi hi hi ... wybacz zgredowi ale sentyment mam do Legii :)
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 17 gru 2011, 08:01

Odp: Wisla ma fart

Ja nie mam nic do Wojskowych, jedynie oceniam papierowe szanse. Jednak Benfica, co by nie mówić to już marka europejska. A patrząc dalej, to jednak wisła będzie miała kolejnego łatwiejszego przeciwnika gdyby przeszła Standard Liege
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 17 gru 2011, 17:21

Odp: Wisla ma fart

Legia - ma chyba teraz tyle wspólnego z wojskiem co ja z sutanną - a tak na boku to gdy chodzi o występy Polaków za granicą to kibicuje wszystkim !!!
Bo kocham ten kraj mimo jego wad - a że żyłem jeszcze w czasach gdy tym krajem rządzili ruskie przez swoje polskie kukły , to tym bardziej śmieszą mnie wojny z powodu klubowych niesnasek , ale jestem pewien że gdyby czary mary się stały i rusek by napadł kraj to Kibice byli by na bank w grupie która by poszła za Polską w dym , dlatego też wk.....ją mnie ataki na nich , dopóki się leją między sobą to .... ale prawo jest takie a nie inne i będą ich nękać .... w każdym kraju tak jest .
Takie moje wypocinki na temat kibicowania ...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 17 gru 2011, 21:20

Odp: Wisla ma fart

Liga portugalska tak naprawde nie jest tak silna liga jak sie może wam wydawac, benica lisbona fakt ze wyrobila juz sobie marke ale niczym specjalnym sie nie wyroznia, graja na rownym 3-ci ligowym europejskim poziomie i to wszystko, jestem pewien ze legionisci sa w stanie zagrac z nimi jak rowny z rownym. Co do kibicowania co obserwowalem kiboli nie raz i nie zgodze sie ze nalezy ichzostawic w spokoju i niech sie leja miedzy soba. Kultora kibicowania powinna obowiazywac na boiskach (nie mowie oczywiscie o ustawkach poza), przyjemniej sie oglada i przede wszystkim bezpieczniej lezeli kibice zachowuja sie jak nalezy, wystarczy poogladac bundeslige. Ja sie zastanawiam jak to bedzie wygladac na ME, mam tylko nadzieje ze nie bede sie musial wstydzic...
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 18 gru 2011, 00:23

Odp: Wisla ma fart

Masz w 100 % rację - a ja się nie precyzyjnie wyraziłem , chodziło mi o ustawki , jak się będą chcieli ustawić między sobą to zawsze znajdą sposób i to zrobią ( co na to prawo to inna sprawa ) ale nie szkodzą nikomu oprócz własnej skóry , co innego na stadionie ... cierpią na tym wszyscy kibice co ma wpływ na oglądalność to na kasę klubu , a to jakość ligi to oczywiście wielki skrót ale pewne jest że klub bogaty może więcej !!!
Teraz dokładnie mi o to chodzi .
A reszta ... murawa zweryfikuje wszystkie nasze dywagacje ... :)