Czy Portal24h.pl popiera protest w sprawie ACTA?

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Vortalu.

<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 24 sty 2012, 11:56

Czy Portal24h.pl popiera protest w sprawie ACTA?

Wiele polskich portali internetowych przyłączyło się do "protestu" w sprawie ACTA. Rzekomy protest zapoczątkowały nielegalne ataki hackerskie na strony rządowe Rzeczpospolitej Polskiej. Przyłączenie się do takiego protestu jaki został rozpoczęty, byłoby jednocześnie zgodą na łamanie obowiązującego prawa. Portal24h.pl nie pochwala łamania prawa i nie zamierza przyłączać się do tego protestu w takiej formie w jakiej został zapoczątkowany.

Portal24h.pl popiera szeroko rozumianą wolność, która obowiązuje na świecie i internecie, pod warunkiem, że jest ona zgodna z obowiązującym prawem, a "wolność" jaką promują hackerzy grupy Anonymus i inni którzy dokonali przestępstw, wolność ta zgodna z prawem NIE jest. Nie może być przyzwolenia na wolność do popełniania przestępstw!

Jednocześnie Portal24h.pl niepokoją pewne zapiski ACTA, które w znaczny sposób mogą ograniczyć swobodę jaką oferuje internet w dzisiejszej postaci.


Jest to oficjalne ogłoszenie stanowiska Portal24h.pl niepodlegające dyskusji. Do swobodnej dyskusji nt. ACTA jest m.in. ten temat:
strony-dowe-nieczynne-atak-acta-t18907.html


Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"