Mozilla Firefox - Problem z automatycznym logowaniem

Wszystko co związane z Internetem.

<<

sSabaku

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 20 lis 2011, 14:10

Post autor: sSabaku » 20 lis 2011, 14:15

Mozilla Firefox - Problem z automatycznym logowaniem

Otóż mam problem i postaram się go jasno wyjaśnić.
Na Firefoxie mam problem, którym jest automatyczne logowanie. Przy każdym włączeniu firefoxa muszę się na nowo logować na różne strony. Na Chrome nie mam tego problemu. Próbowałem przeinstalowywać Firefox'a i szukać odpowiedzi w internecie, ale bezskutecznie. Problem występuje na wszystkich stronach np. Youtube, Google, Rolki.com, czy choćby Forum.Portal24h.pl . Proszę o pomoc :<


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 21 lis 2011, 20:36

Odp: Mozilla Firefox - Problem z automatycznym logowaniem

Automatyczne logowanie zapisywane jest w ciasteczkach. Jeżeli je usuniesz to przestaje ono "działać". Pewnie masz włączona opcje czyszczenia ciasteczek/historii okresowo lub przy wyłączeniu Firefoxa. Lub tez program typu ccleaner usuwa Ci ciasteczka Firefoxa okresowo itp.

Na drugą sytuacje wskazuje fakt iż:
sSabaku pisze:Próbowałem przeinstalowywać Firefox'a
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

sSabaku

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 20 lis 2011, 14:10

Post autor: sSabaku » 24 sty 2012, 15:06

Odp: Mozilla Firefox - Problem z automatycznym logowaniem

Rozwiązałem problem. Wszystko było spowodowane proxy...
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 24 sty 2012, 15:40

Odp: Mozilla Firefox - Problem z automatycznym logowaniem

sSabaku pisze:Otóż mam problem i postaram się go jasno wyjaśnić.
Na Firefoxie mam problem, którym jest automatyczne logowanie. Przy każdym włączeniu firefoxa muszę się na nowo logować na różne strony. Na Chrome nie mam tego problemu. Próbowałem przeinstalowywać Firefox'a i szukać odpowiedzi w internecie, ale bezskutecznie. Problem występuje na wszystkich stronach np. Youtube, Google, Rolki.com, czy choćby Forum.Portal24h.pl . Proszę o pomoc :<
Problem rozwiązałeś więc powiem Ci tylko tyle - to zły pomysł przechowywać obce pliki jakimi są cookie na swoim komputerze .
Wystarczy że masz źle skonfigurowaną zaporę , lub jej nie masz o systemowej nawet nie wspominaj , masz pootwierane porty , czynne usługi ... etc a admin nieuczciwego serwisu może zrobić co chce ( skrót myślowy , uproszczenie ) z Twoim komputerem ... oczywiście wtedy gdy ma złą wolę i umiejętności albo gdy się wkurzy na Ciebie , a także jest możliwe śledzenie Twego ruchu w sieci - więc zastanów się czy na własną prośbę chcesz dać możliwość do inwigilownia Ciebie w sieci .

Pozdrawiam