[szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 00:05

[szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Jetem ciemny jak tabaka w rogu w temacie gier - nigdy mnie gry nie interesowały .

Wiek - 16 lat , brak ograniczeń sprzętowych , lubi jak Wy to mówicie strzelanki , Polski interfejs , najlepiej Polska produkcja ( jak dorabiać to Polaków ) , bez rzezi czyli rozrywanych ciał , cena nieistotna , zapewne dam teraz "ciała" ale gdyby pomyśleć w niej trzeba było to nie było by źle .

Liczę na fachowe porady - tych którzy takową posiadają w sieci musiałbym się logować więc jak już tu jestem to , pomóżcie coś zgredowi wybrać aby było OK .

UZUPEŁNIENIE - Po uwadze usera - bartek2903 - słusznej - poprawiam wiek , nikt nie musi znać przecież zgreda oznaczeń , cóż :zawstydzony:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 23:20 przez DG1966, łącznie zmieniany 3 razy.


<<

szalmar

Post autor: szalmar » 28 sty 2012, 10:34

Odp: Jaka gra ? - na prezent .

Kod: Zaznacz cały

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=263
Całkiem przyjemna 'strzelanka', troche taktyki, bez jakichś strasznych scen drastycznych. Aczkolwiek doszły mnie słuchy, że jest też wersja 'darmowa' tej gry.
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 10:54

Odp: Jaka gra ? - na prezent .

Hmm ... nie o to mi chodzi ... nie jest Polska , i grafika raczej banalna , jak widać do póki nie napiszę prawdy o co mi chodzi to chyba nie uzyskam porady , jak pisałem jestem laikiem totalnym w temacie , ale kiedyś w TV w przelocie widziałem reklamę Polskiej gry , ( coś o wojnie , komandosach - jak przez mgłę pamietam tylko ruiny miasta komandosa z rgpp-anc , helikopter ... ale to tylko usilne przypominanie ) gdzie grafika zwróciła moją uwagę była strasznie realistyczna i utkwiła mi w pamięci , ale za nic nie mogę jej namierzyć - nie znam tytułu , nie pamiętam tych grafik z reklamy etc , tak więc brak danych i laik który nie zna nawet słownictwa związanego z grami - rozumiecie ( nie interesowało mnie to nigdy !!! wolałem na co innego poświęcać czas za klawiaturą ) tak więc nie śmiejcie się ale mam naprawdę z tym "kłopot" - mam "wady" jak każdy a to jedna z nich .

Dzięki za tą poradę ale to nie to o co mi chodzi .
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 28 sty 2012, 11:11

Odp: Jaka gra ? - na prezent .

Może coś w klimacie Splinter Cell, Call of Duty ? Chyba były w polskiej wersji językowej. A jako tako POLSKIEJ gry w tym klimacie nie kojarzę. Zapewne dlatego, że ogólnie mało spędzam czasu na graniu
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 11:29

Odp: Jaka gra ? - na prezent .

Hmmm , setki razy dałem ciała w sieci i myliłem się tysiące razy , pamięć też już nie ta , ale dał bym sobie paznokcie obciąć że to była Polska produkcja - dlatego mi to tak utkwiło w Pamięci i grafika która była realistyczna jak film , szukam dzisiaj do upadłego to nie może być aż tak :)
Na razie motam się w tym temacie jak stromecki na kazetach ha ha ha - boże ale ciemniak w tym jestem ha ha ha - a co ma dziecko powiedzieć które wchodzi w ten świat !
Złapię słowa klucze i powinnem dać radę ... wujek google mi pomoże .
Na razie wymacałem :

Kod: Zaznacz cały

http://www.ekonomia24.pl/galeria/706184,1,748801.html
Grafika twarzy była taka jak w linku powyżej .

I chyba trafiłem :D :

Kod: Zaznacz cały

http://www.battlefield.com/pl/battlefield3
Ale Polska to ona nie jest ( a byłem prawie pewien - pewnie zbitkę - "gra w polskiej wersji jezykowej" - zapamiętałem opatrznie . ) ale zrzuty mnie przekonują że to jest to o co mi chodziło , gra prawie jak film , cóż muszę więcej orzechów jeść ram pada w mózgu ha ha ha .

Do Moda - Admina - jeśli uzna że coś nie hallo z tym tematem to delete - ja się nie obrażę mam co chciałem - ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś kliknął dwa zdania kto w to grał , jakie ma wrażenia - i czy chłopak będzie zadowolony z niej - opinie w sieci to mogą być reklamy , zawsze wolę mieć zdanie osoby która używała aplikacji .

PS - Kto mnie chce na kłamstwie złapać to tutaj napiszę jak - łgałem że nie grałem hi hi hi - miałem kiedyś na twardym przez jakiś czas grę Colin McRae ( legal ) ale jak zobaczyłem ile czasu spędzam na grze ( ...co ? - ja nie poprawię wyniku !!! - MUSZĘ !!! ... nieraz parę godzi ) a ile na łykaniu wiedzy która mi się może przydać to wyp. grę natycmiast i od tamtej pory olewam gry totalnie .
Wyszło mi to na dobre , co nieco więcej potrafię , a że zostałem lamusem w tym temacie - cóż , jeden zbiera znaczki inny brudne skarpetki .

THE END - temat - nie komentarze.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 01:25 przez DG1966, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 28 sty 2012, 13:29

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Zwróć może jeszcze uwagę na grę:
Deus Ex: Bunt Ludzkości
typ: "RPG akcji (FPP, cyberpunk, skradanka)"

Kod: Zaznacz cały

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10716
Bardzo wysoko oceniana zarówno przez graczy jak i przez recenzentów. Nie jest tylko bezsensowną "rozwałką" jak Battlefield czy Call of Duty.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 28 sty 2012, 13:30

Odp: Jaka gra ? - na prezent .

Dla 6-scio latka tak gra jak Battlefield 3 zdecydowanie nie jest odpowiednia. Fakt faktem jest to gra wybitna ale ja poszykalbym czegos innego. Dla takiego malego brzdaca mysle ze powinienes sie porozgladac za grami ktore sprawiaja frajde, sa i takie strzelanki, bo wymieniany BF3 czy np Call of duty: MW3 sa zbyt powazne i skupiaja sie na realnej wojnie( nie mowie tu o realizmie) co dla tak malego dziecka jest stanowczo za duzo. Wymieniany wyzej Team Fortres 2 jest gra darmowa i naprawde swietna. Grafika na pewno przykuje jego uwage a zabawa jest przy niej wyborna. Nie kieruj sie zdjeciami czy gameplayami bo to nie odzwierciedla faktycznego stanu zeczy. może zeby bylo nam latwiej napisz w jakie gry gral do tej pory i jakie mu sie najbardziej podobaja bo może sie myle.
PS. Team Fortres skupia glownie gre multiplayer i na tym polega caly fenomen gry, swietna darmowa zabawa z prawdziwymi graczami. Sam ja pobralem i chcialem pograc ale niestety sprzed ledwo ciagnie i musialem odpuscic:(
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 14:11

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

DG1966 pisze: Wiek - !6 lat , brak ograniczeń sprzętowych , lubi jak Wy to mówicie strzelanki , Polski interfejs , najlepiej Polska produkcja ( jak dorabiać to Polaków ) , bez rzezi
Po uwadze usera - poprawię wiek na zrozumiały bez domysłow - sorki :zawstydzony:
bartek2903 pisze:Dla 6-scio latka tak gra jak Battlefield 3 zdecydowanie nie jest odpowiednia
Gdyby miał 6 lat - to nawet bym nie pomyślał o takiej grze dla niego .
Resztę twojej recenzji wezmę pod uwagę .
Maciek pisze:Zwróć może jeszcze uwagę na grę:
Deus Ex: Bunt Ludzkości
typ: "RPG akcji (FPP, cyberpunk, skradanka)"

Kod: Zaznacz cały

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10716
Bardzo wysoko oceniana zarówno przez graczy jak i przez recenzentów. Nie jest tylko bezsensowną "rozwałką" jak Battlefield czy Call of Duty.
Hmm - Bardzo interesująca i z tego co przeczytałem kultowa gra - ale ma jedną "wadę" , Piotrek chronicznie nie lubi SF w odróżnieniu odemnie , gdyby chodziło o mnie to zapewne bym ją wybrał ( uwielbiam SF , kosmos , niewyjaśnione , etc ) ale gdybym ją mu sprezentował to już słyszę - "HA HA HA , wujek ( przyszywany ) to dla mnie czy dla ciebie gra ? " - i miałby wiele racji , małolata nauczyłem szczerości w kontaktach ze mną i zawsze wali mi prosto z mostu . ( to ten z mojego podpisu o którego dym na SG zrobiłem ) .
Dzięki Maciek - ale odpada zostanę pewnie przy Battlefield 3 - patrząc na wymagania sprzętowe , zakładam że może być naprawdę czymś ciekawym wizualnie , pomijam wartości inne , bo te mam zdecydowanie określone w temacie gier , ZAMULACZE CZASU ! - a po za tym koło zamachowe promocji wymiany sprzętu ...ale to inna bajka
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 23:24 przez DG1966, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 28 sty 2012, 16:33

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Battlefield 3 jest na pewno fajną grą, z tym że, jest grą nastawioną głównie na grę sieciową. Mnie się zbytnio tryb dla jednego gracza nie podobał, w sieci w to nie grałem, ale czytając recenzję gra jest przednia (szczególnie gdy gra 64 osoby na jednym serwerze)
Jeśli osobę dla której to będziesz kupował interesuje bardziej tryb single to mimo wszystko byłbym za Call of Duty Modern Warfare 3.
W obu grach raczej niech się nie nastawia na długą rozgrywkę 10-15 godzin (a można przejść i w mniej) to standard dla dzisiejszych FPS-ów.

A jeśli polska gra to w czerwcu ma wyjść Sniper: Ghost Warrior 2. Wiem, że to odległa perspektywa, ale jakbyś w przyszłości potrzebował.
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 17:07

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Ma totalny zakaz gier w sieci ! -otwartej - to chłopak przez którego trzy lata tyrałem SG ( jest gnojek uczciwy w sieci - to mu wpoiłem gdy wymogłem na rodzicach podłączenie internetu ) - gry w sieci gdy jest ktoś uczciwy to zapwne lepiej odemnie wiecie że to kończy jakimiś konfliktami a on na pewno by pyskował gdyby był pewien swojej racji i gdyby go ktoś skrzywdził w sieci , znowu by się wióry sypały !!! - mam z nim umowę że niedotknie gier sieciowych ma swój serwer , stronę ... i jest cacy , a ja mam święty spokój .Parę lat tyrania ostrego NEO z SG starczy , dziennikarz dostał za swoje ( gdyby on był cacy to niebyło by problemów - był adminem ) , znowu się rozpisałem na ten temat ale jak sobie przypomnę że ze mnie pedo chcieli zrobić to mnie ponosi .
Parę miesięcy w google wisiało moje nazwisko że policja mi daje gwałcić dzieci w zamian za namierzanie pedofili - ( onionforum ) - dlatego tak ostro reaguję na wszystko co pod moim adresem jest kierowane a zalatuje pedo - ale onionforum już nie ma a ja jestem ;)

Co do innych uwag to przyjmuję je wszystkie w ciemno za fachowe ( sam w tym temacie - lamus jestem ) i widzę że takowym pozostanę , ale chyba pozostanę przy swoim wyborze .

Dziękuję wszystkim za pomoc - spróbuję się odwdzięczyć , w miarę moich skromnych możliwości ale w innych tematach niż gry - tu jestem "obcy"
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 23:33 przez DG1966, łącznie zmieniany 4 razy.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 28 sty 2012, 17:32

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

tak teraz to rozumiem. napisales ''!6 lat''. Ja glupi nie domyslilem sie ze blad polegal na wcisnietym ctrl. Jezeli ma 16 to inna rozmowa. Co do zakazu gier w sieci to nie skomentuje. Teraz gry coraz czesciej skupiaja sie na grze zespolowej z innymi graczami, czesto jest to element bardzo mocny w grze igrzechem bylo by majac orginalna gre nie zagrac w multiplayer. To najwieksza frajda jezeli chodzi o granie w gry. Wiem ze z internetem duzo cie laczy i nie masz dobrych wspomnien ale gry komuterowe ida w kierunku kooperacji, z tym sie trzeba pogodzic i dac chlopakowi zasmakowac gry w pelnej okazalosci. Stanowczo!!
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 28 sty 2012, 18:15

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

bartek2903 pisze: Ja glupi
Głupio postąpiłem ja zakładając że wszyscy muszą znać moje "skróty " - tak nieraz oznaczam wiek aby podkreślić niepełnoletność - !3

1 - Głupim jest ten kto trwa w swojej głupocie - ludzie przeważnie się mylą - ja to robię ciągle ( edycja postów na przykład - niech Wam Mod potwierdzi )
bartek2903 pisze: dac chlopakowi zasmakowac gry w pelnej okazalosci. Stanowczo!!
2 - Przypadkowo zapewne - ale trafiłeś w mój plan - ma swój serwer i zaufanych paru kolegów , dalej dośpiewaj sobie , nie po to załatwiłem mu internet aby był odludkiem a granie bez konkurencji to namiastka gry - zgadzam się w 100 %
( parę psikusów mu zapewne zrobię , niech się uczy hi hi hi , uwierzcie mi to kozaczek na ulicy ale w sieci powiedziałem mu krótko - sam cię dotrę jak będziesz pajacował - i widzę na jego stronie że poukładany sieciowo jest - a najbardziej podoba mi się że dzieli się wiedzą , nie jest chytry na nią )

Ale gdy zobaczę że pajacuje , upublicznii , reklamuje ... etc to nawet smród po serwerze nie zostanie HA HA HA - a co do pajacowania to jedyny zarzut jaki przyjmę pod swoim adresem - "..chwali się że nazwisko , że szczery że to czy tamto ..." ale zanim mi taki zarzut koś postawi ( a czytanie pojedyńczych postów może go do tego uprawniać ) - Niech odpowie sobie na pytanie - Jak inaczej , niż z pod własnego nazwiska i pokazując tylko prawdę mogłem uwalić dziennikarza na Golden Line ( tam tylko imię i nazwisko jest wiarygodne ) - tam rżnął dziennikarza , biznesmena a teraz jest "śmieciem dziennikarskim" , tak więc nazwisko to była broń która umożliwiła mi atak na dziennikarza a nie sposób na promocję mojej osoby !!! - H , kładę na taką promocję !!!
Ale bolą mnie ataki nie uzasadnione bo czytają to moi znajomi - i na obelgi sobie nie pozwalam - ale nie ma to nic wspólnego z moim "ego" jestem jak mało kto przyjazny w sieci ale zaatakowany będę się bronił aż do "ŚMIERCI" - TERAZ WIECIE WSZYSTKO ! - tylko niereformowalni w swej agresji mają ze mną problem - NIKT WIĘCEJ !!! - ( I PEDO OCZYWIŚCIE ) - mam tysiące wrogów w sieci :

Kod: Zaznacz cały

Tylko że niektórym wąsy rosną a odwaga znika HA HA HA
http://img845.imageshack.us/img845/5704/neoodwaga.png
- ale wskażcie mi jedną osobę która cierpiała z mojego powodu - a wcześniej mnie nie atakowała - to daję publicznie SŁOWO HONORU - że po werfikacji - gdy będę winny to - "nożyczkami" się odetnę od sieci - warunek - poda konta , nicki , nazwisko .


PS
Zmusiłem Mod a do przeprosin ? - Fakt - ale czy dla pajacowania - NIE ! - uwłaczył mi i mósiał przeprosić - ale spytajcie go czy po tym fakcie nie napisałem mu że jeśli tylko słowo napisze - to zniknę z tego forum w pięć minut !!!
To chyba uczciwe - może mieć do mnie mimo wszytko żal - a ja wolę aby miał do mnie zaufanie , szacunek - a nie strach i żal - dlatego podtrzymuję to co do niego napisałem .
Byłbym zakłamanym sk gdybym gdzieś chciał jechać na strchu w sieci - ( fakt stosuję nieraz takie metody , ale tylko w stosunku do agresywnych - Kodeks Hammurabiego - w sieci stosuję go od lat - działa ! )


Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 20:16 przez DG1966, łącznie zmieniany 12 razy.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 28 sty 2012, 19:20

Odp: [szukam] gra na prezent dla 16 latka typu "strzelanka"

Faktycznie Battlefield 3 jest bardzo nastawiony na multiplayer - grałem, mam. Gierka ogólnie piekielnie relistyczna, grafika mnie powala (może dlatego ze mialem do tej pory GF7300GT :) ) Nie miałem czasu jakoś zagłębić się w gaming, teraz przez ferie może coś sprobuje, ale ogólnie - polecam.
Call of Duty też jest dobrą opcją, bo mimo że single player jest dośc krótki (pamiętam z MW2 i 4) to COD 4 miał bardzo fajną fabułę i grywalność.