[Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realistyką

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 27 paź 2011, 15:47

[Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realistyką

Witam, zainspirowany tematem Maćka o Forza 4 pomyślałem, że czas odkopać kierownicę i trochę się pościgać ;) Szukam gry z ładną grafiką i realistyczną fizyką, a także zniszczeniami. Interesują mnie raczej wyścigi na torach niż rajdy.

Wymagań co do wymagań nie mam. Sprzęt świeży, więc powinien bez problemu pociągnąć :)


Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Reduks

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 428

Rejestracja: 25 gru 2009, 19:56

Lokalizacja: Polska :P

Post autor: Reduks » 27 paź 2011, 17:16

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Need for Speed Shift ,Need for Speed Shift 2 ,Need for Sped Hot Pursuit ,a nawet fajną grafe ma nasz klasyczny NFS MW :) .Nie dziwcie się że tylko NFS-Y ale to są najlepsze wyścigowe według mnie ,jak chcesz jeszcze to powiedz :)
NIE BĄDŹ JEDNOPOSTOWCEM! OTRZYMAŁEŚ POMOC TO TERAZ POMÓŻ INNYM!
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 27 paź 2011, 17:44

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Jak chcesz sie poscigac i interesuje cie np. formula 1 to polecam rFactor z modem F1. Jak chcesz to podam ci strone gdzie odbywaja sie wyscigi. Oprocz tego jeszcze Live for Speed w ktorego osobiscie nie gralem ale ponoc daje rade. Toca Race Driver 3. Gra ma juz pare lat ale spedzilem przy niej sporo czasu i nawet jak na obecne czasy jest dobra. Rowniez wspomniana przez Macka a propo Forzy, Pro Race ktory o ile mi sie dobrze wydaje to na PC nazywa sie Race 07, ale nie jestem pewnien czy to ta sama gra. Jest to symulator, gralem chwile kiedys ale bez kierownicy bylo slabo i dalem sobie spokoj. No i jedna z najlepszych to Race Driver: GRID. W kazdej z wymienonych gier sa typowe tory wyscigowe jakie mozna zaobserwowac w seriach DTM, Porsche CUP czy F1 wiec co nie wybierzesz, jak masz kierownice to zabawa gwarantowana.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 27 paź 2011, 18:10

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Reduks - piszesz o serii, w której jadąc Veyronem 300km/h wyprzedza mnie Golf a uderzając w ścianę przy 350km/h mogę kontynuować jazdę? :P Z mojego doświadczenia, które skończyło się na Carbonie, wiem, że ta gra nijak ma się do realizmu (słyszałem tylko o jednej nowszej części, która podobno znośna była).

bartek2903 - to pokazałeś arsenał :D W Live For Speed grałem, bardzo dobra gra, grafika może nie zachwyca ale jest przyzwoicie, jednak w wersji DEMO na standardowym torze trudno jest uplasować się wysoko w rankingu (mówię o multi), chociaż mi się udawało formułą wyciągać czasy na poziomie 1:15 :)
W TRD 3 również grywałem, także miło wspominam tą grę, grafika podobnie jak w LFS nie zachwyca dzisiaj, ale tragicznie nie jest.
O rFactor, Race Driver i Race 07 nie wiele wiem, trzeba będzie się temu bliżej przyjrzeć :)

Jeżeli ktoś ma ciekawe propozycje chętnie się nad nimi zastanowię. Przyznam szczerze, że pograłbym w coś co ma trochę wodotrysków :P
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 28 paź 2011, 18:18

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Mniej wodotryskow powiadasz hehe. W sumie to nie wspomnialem o tak glosnej przeciez grze jak F1 2010 lub 2011. Z tego co wiem to tam sie mozna pobawic i tylko od ciebie zalezy jaki poziom trudnosci wybierzesz, bo miedzy tym ze wspomaganiami i latwym poziomem przeciwnikow i tym bez wspomagan i z trudnym poziomem jest spora roznica, a co do grywalnosci no to jest spora wiec mysle ze powinna wchlonac. Z mojej strony to tyle:)
<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 28 paź 2011, 18:30

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

bartek2903 pisze:Mniej wodotryskow powiadasz hehe.
Nie mniej, a więcej! :] Chociaż jak na razie grafikę z tych gier "poznałem" z YouTube, więc w zasadzie nie wiem jak to wygląda. Zastanawiam się, który z tytułów podanych przez Ciebie wygrać, przecież nie wszystko na raz :P

Z F1 miałem styczność, ale z F1 2002, więc do rozważań dochodzi kolejny tytuł :)
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 28 paź 2011, 19:01

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Zle przeczytalem. Jezeli chodzi gry z lepsza grafika to nie ma duze wyboru na rynku niestety. Musisz sie zastanowic czy zalezy ci na grywanosci czy na grafice bo na PC sa może 2-3tytuly ktore posiadaja oba elementy i sa w wyzej wymienionych. Ja grajac w rFactor z modem F1 na serverach i starajac sie wykrecac jak najlepsze czasy nie mialem czasu patrzec na grafike. Co prawda samochody wygladaja ladnie ale trasy przecietnie. Jeszcze a propo tej gry to tylko multi. Single P. sluzy do cwiczen:) Zagladnij na strone:
<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 28 paź 2011, 20:30

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Dzięki Bartek za pomoc. Przejrzałem jak na razie screeny z gier i myślę, że wybiorę Race Driver: GRID, grafikę z tego co widzę ma najładniejszą. Jeszcze doczytać recenzje i będzie wiadomo co wybrać :) Dzięki za pomoc.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

mastablasta

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 13 lut 2012, 02:13

Post autor: mastablasta » 13 lut 2012, 02:43

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Cześć wszystkim, stary to trochę temat ale odkopię :)
Jeśli ktoś ma kierownice i chce się "pobawić" w wyścigi w maksymalnie profesjonalnej formie, to zapraszam na portal

Kod: Zaznacz cały

http://www.simracing.pl
. Ścigamy się tam wykorzystując grę rFactor, iRacing lub Race07. Każdy kto ma którąś z tych gier, na pewno znajdzie coś dla siebie.
Gra rFactor jest bardzo tania (chyba nawet za kilkanaście złotych można kupić) i jest mnóstwo darmowych modów/dodatków. Na simracnig.pl mamy różne serie wyścigowe, takie jak:
F1, F1 79, F3, GP2, FIA GT, Historic GT.
Na naszym portalu, każdy zawodnik posiada swój rating, skill itp. Ale na początku, najbardziej interesuje nas rating, czyli punkty które zdobywa się po każdym wyścigu, w zależności od pozycji na której się dojechało.
Każda nowa osoba na Portalu, musi odbyć minimum kilka wyścigów w naszej "szkoleniowej" serii Level0. Jest ona darmowa, wyścigi są co tydzień i zdobywa się w niej punkty rating, które umożliwią starty w kolejnych wyższych ligach. Wszystko opiera się o regulamin który jest podobny do tych z realnych wyścigów, jeździmy na kierownicach, bez żadnych ułatwień.
Zainteresowanych ściganiem w profesjonalnej formie, zapraszam na forum i polecam ten artykuł który wiele Wam wyjaśni h

Kod: Zaznacz cały

ttp://simracing.pl/forum/f198/witamy-simracingpl-10460/
I nie zrażajcie się tym, że zagubicie się parę razy na naszej stronie, portal jest dosyć mocno rozbudowany i trzeba dać sobie kilka dni żeby wszystko ogarnąć ale naprawdę Warto.

pozdrawiam
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 13 lut 2012, 11:14

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Chetnie dolacze jako gracz rFactor jak tylko zakupie sprzet:) Ilu macie graczy aktywnych?
<<

sebo

Średnio zaawansowany

Posty: 51

Rejestracja: 20 lut 2012, 16:24

Post autor: sebo » 20 lut 2012, 19:56

Odp: [Szukam/PC]Gra wyścigowa z ładną grafiką i dobrą realis

Ja mam ProStreta,MW,Carbona ,shifta,undegranda,hotprersuta