Problem z Enemy Territory Quake Wars

Kłopot z instalacją, działaniem lub przejściem gry? Pisz!

<<

MariuszPL55

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 23 lip 2012, 21:24

Post autor: MariuszPL55 » 23 lip 2012, 21:55

Problem z Enemy Territory Quake Wars

Witam,
Zainstalowałem nie dawno grę ( ET:QW - Enemy Territory : Quake Wars ), którą już dawno kupiłem ( originalna ) i problem polega na tym, że gdy ją odpalam, przez chwilę kursor zmienia się na stan 'myślenia', jednakże po chwili ustaje i nic się nie dzieje, zupełnie nic, zero błędu, zero jakichkolwiek oznak życia tej aplikacji, potem sprawdziłem w menadżerze zadań, oczywiście aplikacja się pojawia 'etqw.exe' po czym - 20 sek około znika bez żadnego znaku. Naprawdę jest to już ironiczne i bardzo mnie denerwuje.. Co najlepsze, kolega był u mnie w tym czasie i również zainstalował tę grę z tej samej płyty i oczywiście jemu działa normalnie :kwasny: .
Teraz sprawa wszelkich aktualizacji do gry, nie działa i z nimi i bez nich, przy czym znowu podkreślam KOLEDZE DZIAŁA NA JAKIEJKOLWIEK WERSJI. Szukałem długo i bez skutecznie na google.pl - jak się jakiś taki temat znalazł, to nikt nie odpowiedział nawet..
Podejrzewam tylko, że albo mam jakieś oprogramowanie spieprzone ( w sensie do tej gry ).. Jednakże nie mogłem również znaleźć czego ta gra wymaga ( jakiego oprogramowania - prócz tego oczywiście, że Windows ) ..
Grę przeinstalowywałem już, wiadomka - bez skutku ;)

Moje specyfikacje :
-----------------------
Windows 7 64-bit (to nie ma znaczenia, mój kolega również miał Windows 7, po za tym ta gra jest kompatybilna )
Karta grafiki : Nvidia GeForce GTX580 (ZOTAC)
Procesor : Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 (małpa) 3.20 GHz 3.19 GHz ( 4 rdzeniowy )
Ram : 16 GB
-----------------------

Bardzo was proszę o pomoc, jesteście chyba ostatnią deską ratunku. :help: