Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

Zapłaciłem za oglądanie polaków i jestem frajerem

Tak
0
Brak głosów
Nie
2
40%
Polska reprezentacja piłki nożnej dla mnie nie istnieje
3
60%
 
Liczba głosów : 5
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 11 wrz 2012, 01:29

Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

Obrazek Temat bardzo przewrotny :] Ostatnia transmisja meczu polskiej najlepszej, cudownej reprezentacji w piłce nożnej była płatna. Dziwię się że ktoś chce jeszcze ten sport w naszym kraju oglądać*, ale przeczytałem przelotnie newsa że aż szacunkowo ponad 50 tys frajerów zapłaciło 20 zł za oglądanie przed TV :mur: tych nieudaczników sponsorowanych przez PZPN.
Jedyną platformą cyfrową, która zaoferowała swoim abonentom możliwość wykupienia - za 20 złotych - usługi, był Cyfrowy Polsat. Firma broni się jednak przed ujawnieniem jakichkolwiek liczb. Z nieoficjalnych danych wiadomo, że transmisję meczu między Czarnogórą a Polską wykupiło tylko 50 tys. abonentów. Według informacji Sport.pl mogło to być nawet 100 tys.

Kod: Zaznacz cały

[i]Źródło:[/i]
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12460935,El__Mundialu_2014__Per_pay_view__czyli_nadawcy_i_wlasciciel.html
Transmisja 2 godzinnego wątpliwego widowiska za 20zł? To praktycznie tyle co płaci się za abonament miesięczny telewizji cyfrowej! Smutne jest to iż znalazlo się az tylu widzów którzy poparli swoim portfelem akcję płatnych transmisji sportowych! Zapewne będzie jeszcze więcej płatnych transmisji i jeszcze droższych!
Nawet nie wiedziałem kiedy jest mecz z Czarnogórą i nie wiem jaki był wynik meczu - proszę nie informujcie mnie o tym! ;)

Znajdą się jacyś odważni, którzy klikną tak w ankiecie? :P

*mówi się, że "prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe". JA jestem prawdziwym kibicem i kibicuję na dobre i na złe, tylko, że reprezentacja polski nie ma dobrych momentów, ma cały czas złe od kilkudziesięciu lat, podobnie jak nasza korupcyjna liga. Dlatego na moje kibicowanie nie zasłużyli.


Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 11 wrz 2012, 11:06

Odp: Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

Nie podchodził bym do tych danych poważnie. Dzisiaj jest mecz i prywatni sprzedawcy teraz powiedzą wszystko, żeby dzisiejsza transmisja się sprzedała. Wiadomo, mówienie, że są zadowoleni ze sprzedaży meczu z Czarnogórą może napędzić tych, którzy nie wykupili transmisji "skoro jednak kupowali inni to i ja kupie". Jeżeli myślicie, że żyjemy w wolnym państwie to tak jednak nie jest.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 11 wrz 2012, 13:12

Odp: Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

Jezeli nie mam zamiaru placic za mecz po to zeby nie pchac pieniadzy w tych ktorzy i tsak maja jej juz za duzo to nie wazne czy wykupi ten mecz 100tys czy 5mln ludzi ja i tak tego nie kupie.
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 13 wrz 2012, 18:52

Odp: Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

Za oglądanie KSW teraz też każą sobie płacić :rotfl:
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 14 wrz 2012, 13:12

Odp: Jesteś frajerem który płaci za oglądanie polaków 20zł?

szpon pisze:Za oglądanie KSW teraz też każą sobie płacić :rotfl:
To akurat nie jest dziwne. Gala jest w 100% organizowana z pieniędzy sponsorów prywatnych tak samo jak walki bokserskie. Walki te są zawodami prywatnymi, do których my podatnicy nie dokładamy złamanego grosza np. na szkolenia zawodników. Tak samo Ministerstwo sportu tego nie robi. Przygotowania do tego typu zawodów, zawodnicy opłacają z własnych kieszeni lub dzięki sponsorom. W przypadku reprezentacji Polski w piłkę nożną, z naszych podatków opłacane jest np szkolenie młodzieży organizowane przez PZPN.