[Spolszczenie] Alice Madness Return

Jeżeli szukasz spolszczenia, chcesz o którymś porozmawiać lub podzielić się swoim tłumaczeniem.

<<

xAliennex

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 11 kwie 2012, 17:40

Post autor: xAliennex » 3 lip 2012, 10:48

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Jak tam idą pracę, kiedy wyjdzie spolszczenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję:)


<<

mason23

Nowy

Posty: 9

Rejestracja: 6 lip 2011, 15:09

Post autor: mason23 » 28 lip 2012, 10:20

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Coś mi się zdaje że projekt umarł, obym się mylił nie mam zamiaru byś złym prorokiem
<<

xAliennex

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 11 kwie 2012, 17:40

Post autor: xAliennex » 28 lip 2012, 10:46

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Również mi się zdaję, że projekt umarł:( Poddaliście się? A tyle ludzi na was liczyło:(
<<

TheEleazar

Nowy

Posty: 12

Rejestracja: 2 maja 2012, 21:23

Post autor: TheEleazar » 28 lip 2012, 16:09

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Może zbyt intensywnie pracuje nad spolszczeniem i nie ma czasu nas poinformować o nim. Mam nadzieję, że chociaż da spolszczenie niegotowe, a nie, co poniektórzy.
<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 28 lip 2012, 20:31

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Ja już dawno straciłem nadzieję :P :(
<<

TheEleazar

Nowy

Posty: 12

Rejestracja: 2 maja 2012, 21:23

Post autor: TheEleazar » 31 lip 2012, 12:53

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Ja nadal czekam, Ja nadal wierzę =) Proszę, daj link do pobrania chociaż niegotowego spolszczenia! =)
<<

Sopa

Nowy

Posty: 4

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:21

Post autor: Sopa » 1 sie 2012, 09:18

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

A mi niestety nie bardzo idzie zabawa z czcionką, a patrząc na to, że teraz nie będę miał wolnego czasu to raczej mi się to nie uda :/
No ale ostrzegałem, że niczego nie mogę obiecać :p
<<

Fango

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 4 sie 2012, 17:01

Post autor: Fango » 4 sie 2012, 17:06

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Ja mam takie pytanko tylko , bo sam się wolę zabawić ze spolszczeniem. Bo generalnie nie mam żadnych problemów z tłumaczeniem filmików w zasadzie edytuje w notatniku wszystkie teksty i są już w grze przetłumaczone tak samo nazwy, porady, i tekst na ekranie ładowania to juz mam. Ale ni (cenzura) nie wiem co się dzieje z dialogami w grze. Przeedytowałem większość, są po polsku, ale w grze wciąż są angielskie. I teraz moje pytanie: Czy z tym można coś zrobić? Bo tych samych plików nie ma już po angielsku w folderze ;s
<<

amishino

Początkujący

Posty: 24

Rejestracja: 17 wrz 2011, 15:36

Post autor: amishino » 4 sie 2012, 23:15

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Prawdę mówiąc pewności nie ma, ale widać że tamten gościu to jakiś nieudacznik i nie ma pojęcia o tworzeniu spolszczeń do gier (prawdopodobnie nawet języka angielskiego nie ma opanowanego w stopniu dobrym/bardzo dobrym).

Nawet jeśli faktycznie chciał zrobić to spolszczenie, ale zmienił zdanie to powinien o tym poinformować na forum.

Jego ostatnia wizyta na forum to 17 Lip 2012, 11:50.
<<

AnemiaSierpowata

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 8 sie 2012, 02:40

Post autor: AnemiaSierpowata » 8 sie 2012, 02:43

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Do Fango: Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale warto się przypatrzyć spolszczeniu translatorowemu i albo wyedytować pliki stamtąd, albo odnaleźć te dobre na podstawie tamtego spolszczenia. Ja bym tak spróbował przynajmniej.
<<

xAliennex

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 11 kwie 2012, 17:40

Post autor: xAliennex » 9 sie 2012, 12:20

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Amishino zgadzam się z tobą. Właśnie po tych odwiedzinach zorientowałam się, że chyba już nie robi tego spolszczenia. No i jak napisałeś powinien nas poinformować, że już nie robi tego spolszczenia a nie robić ludziom nadzieję!

Fango Robisz spolszczenie a właściwie już zrobiłeś? Uwielbiam Cię! Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, ale może poszukaj na innych forum lub spróbuj zrobić tak jak napisał AnemiaSierpowata:) Wiem, że ten post Ci nic nie da, ale wiec że liczę na Ciebie :super:
<<

AnemiaSierpowata

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 8 sie 2012, 02:40

Post autor: AnemiaSierpowata » 20 sie 2012, 15:43

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Ja nie wiem czy Fango czy też ktoś inny robi te spolszczenie. Zdaje mi się że nikt nie robi.
<<

Asasynek

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 28 sie 2012, 14:34

Post autor: Asasynek » 28 sie 2012, 16:40

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Fango, http://www17.zippyshare.com/v/33219683/file.html - angielski tekst

Szkoda, że nie ma tego spolszczenia. Pewnie problem właśnie z tymi dialogami podczas gry - angielski tekst i tak jest wyświetlany. Wie ktoś, jak na to zaradzić? Z filmikami jest w porządku.
Też robię spolszczenie, ale translatorem, więc, o ile będzie, to będzie raczej lipne, jednak na pewno o wiele razy lepsze niż to, które jest, ponieważ ktoś skopiował tekst, wrzucił do translatora, a później z translatora skopiował i wrzucił do gry... Ja tak nie będę robił, lecz sprawdzał czy będzie coś miało przynajmniej częściowy sens. Tylko właśnie problem z tymi dialogami. Na zachętę przetłumaczone zostały podstawowe rzeczy, menu, opcje, itp. - można pobrać:http://www59.zippyshare.com/v/43166314/file.html - ale tylko odrobina, ponieważ dopiero wczoraj zacząłem. I dalej nie ma sensu nawet próbować, jeśli ktoś nie poda sposobu na te dialogi.

EDYCJA: http://www35.zippyshare.com/v/50834663/file.html nowsza wersja, poprawiono przyłapane błędy, przetłumaczono część filmików, wskazówek oraz nazw potworów, itp.
<<

amishino

Początkujący

Posty: 24

Rejestracja: 17 wrz 2011, 15:36

Post autor: amishino » 19 wrz 2012, 08:13

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Asasynek pisze: EDYCJA: http://www35.zippyshare.com/v/50834663/file.html nowsza wersja, poprawiono przyłapane błędy, przetłumaczono część filmików, wskazówek oraz nazw potworów, itp.
Procentowo licząc to ile jest przetłumaczone ? Jest szansa, że ktoś się weźmie na poważnie i zrobi kompletne spolszczenie tej świetnej gry ?

Ta gra pod względem klimatu jest czołówką najlepszych, więc dziwię się, że nie ma tłumaczy chętnych się nią zająć.
<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 19 wrz 2012, 11:36

Odp: [Spolszczenie] Alice Madness Return

amishino pisze:
Asasynek pisze:Jest szansa, że ktoś się weźmie na poważnie i zrobi kompletne spolszczenie tej świetnej gry ?
Spolszczenie do gry "Alice Madness Return" jest aktualnie tworzone przez pewną grupę, która niestety jest nie zbyt przychylnie nastawiona do Portal24h...
Z zainstniałego faktu nie mogęj ej tutaj "zareklamować" :P.

Kilka początkowych screenów:

Kod: Zaznacz cały

https://www.dropbox.com/sh/4hw3pz7oz3447gc/8xnjur5kw4
Na uznianie zasługuje fakt, iż spolszczenie obsługiwać będzie Polskie czcionki :D - Nic tylko czekać :).
<<

TheEleazar

Nowy

Posty: 12

Rejestracja: 2 maja 2012, 21:23

Post autor: TheEleazar » 1 paź 2012, 18:15

Re: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Ta polska czcionka bardzo fajnie się zapowiada =) A jak spolszczenie wyjdzie, to gdzie dostaniemy cynk, czy powstanie jakaś strona, czy coś takiego tego spolszczenia?
<<

xAliennex

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 11 kwie 2012, 17:40

Post autor: xAliennex » 4 paź 2012, 21:25

Re: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Jejku nie gadaj? Nie możliwe... W każdym razie byłoby super gdyby wreszcie powstało to spolszczenie i właśnie dołączam się do pytania gdzie będzie można "pobrać" te spolszczenie i czy powstanie jakaś strona czy coś? No i czy tu ktoś mógłby nas powiadomić? Byłabym bardzo wdzięczna:)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 5 paź 2012, 12:28

Re: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Spolszczenie jak tylko jakieś sensowne powstanie do gry Alice Madness Return, to na pewno znajdzie się na największej stronie ze spolszczeniami gier http://www.Portal24h.pl. Także spokojnie będziecie mogli je pobrać Internauci/Gracze! ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

suore

Nowy

Posty: 3

Rejestracja: 9 sty 2013, 23:30

Post autor: suore » 10 sty 2013, 10:36

Re: [Spolszczenie] Alice Madness Return

Coś czuję że to będzie bardzo słabe spolszczenie.
<<

Regis

Zaawansowany

Posty: 117

Rejestracja: 22 lut 2013, 11:17

Post autor: Regis » 22 lut 2013, 21:46

Re: [Spolszczenie] Alice Madness Return