•• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 22 kwie 2014, 22:07

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

refresco pisze:moja propozycja , zdecydowanie icoyote
Icoyote? Yanosik ma fajniejsza nazwę :hyhy:
Coś słabo Wam płacą w reklamie, bo widzę wyraźny spadek formy :P


Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

refresco

Nowy

Posty: 5

Rejestracja: 29 mar 2014, 22:21

Post autor: refresco » 26 kwie 2014, 19:27

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Maciek pisze:
refresco pisze:moja propozycja , zdecydowanie icoyote
Icoyote? Yanosik ma fajniejsza nazwę :hyhy:
Coś słabo Wam płacą w reklamie, bo widzę wyraźny spadek formy :P
słabo to może być kiedy dasz się złapać Panom miśkom, a w tym nazwa aplikacji na pewno Ci pomoże :rotfl:
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 27 kwie 2014, 08:29

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Co raz słabiej, widać Yanosik ma lepszych pracowników od PR. "dają się złapać miśkom" osoby, które łamią przepisy, dziwne hasła reklamowe szef nakazuje wam głosić w firmie :D Czy Coyote przekroczył już barierę piętnastu użytkowników w Polsce? (w jednym z komentarzy na google play chwalicie się że tylu kierowców korzysta z tego w Polsce :rotfl: ) I czy w czymkolwiek Coyote jest lepszy od Yanosika lub Waze? Ma śmieszniejszych pracowników to już wiemy - ale czy coś poza tym?
Faktem jest że iCoyote jest jeszcze darmowy w Polsce (za granicą nie) i wydaje masę kasy na reklamy w TV i generowanie podstawionych użytkowników np. "malaryjka" na:

Kod: Zaznacz cały

http://forum.gazeta.pl/forum/w,20,150163415,,iCoyote_czy_Yanosik_.html?v=2
W Google Play oceny aplikacji są albo maksymalnie negatywne (zawiesza telefon, muli, nie łapie GPSu, mało uzytkowników na drodze, słabe mapy, słabe informowanie o policji, błędy aplikacji...) lub maksymalnie pozytywne. Śmierdzi to kupowaniem komentarzy przez icoyote! :hyhy: Skoro się ma kase na reklamę TV to chyba nie ma problemu z kupieniem kilku lewych kont na Google Play?

Najważniejsze że iCoyote to aplikacja płatna za granicą, w Polsce jeszcze darmowa bo świezo weszli na rynek, więc próbują na razie nazbierać klientów na darmówkę a później wprowadzą bankowo abonament (we Francji z tego co piszą inni koszt iCoyote to 10euro/miech). Potwierdzają to również komentarze od pracowników na Google Play:
"iCoyote 7.0 jest i pozostanie darmowa!" - co znaczy że iCoyote w wersji 8 już może być płatna :P

Tu mozna przeczytać jak jedna z konkurencyjnych firm kradnie dane Yanosika:

Kod: Zaznacz cały

http://yanosik.pl/forum/viewtopic.php?f=109&t=3162
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 27 kwie 2014, 10:19

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Maciek a masz może porównanie tych darmowych - Janosik lub Waze (obecnie mam Waze) do płatnych jak choćby Sygic? Wiem że Sygic ma mapy pobrane a Waze musi dociągnąć ale jak z nawigacją i dokładnością ma? Może się orientujesz, która według Ciebie lepsza?
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 30 kwie 2014, 00:28

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Najlepsze mapy wśród nawigacji androidowych ma Automapa. Najlepsze powiadamianie o aktualnych zdarzeniach drogowych - Yanosik. Ale interfejs Sygic ma co najmniej 2x lepszy niż ten w Automapie i nie tylko on (Naviexpert). Dodatkowo cena Automapy w porównaniu do Sygica nie jest zbyt korzystna (delikatnie mówiąc). Polecam za to reklamowac Waze, któremu Yanosik pod względem rozwiązań nie dorasta nawet do pięt, a brakuje mu tylko aktywnych userów.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 1 maja 2014, 14:39

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

no tak tylko Waze non stop pobiera mapy :D na razie i tak on zostaje a później może potestuję coś innego.
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

TimeOfDying

Awatar użytkownika

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 30 maja 2014, 17:22

Post autor: TimeOfDying » 30 maja 2014, 17:29

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

Od siebie polecam następujące pozycje:
- Money Zoom - do spisywania wydatków, można offline, a po połączeniu synchronizuje się z kontem - zakłada się przez przeglądarkę.
- L&M Guitar - do strojenia gitary, od Gibsona. Oczywiście przydatne dla graczy ;)
- UM Meteo - najlepsza pogodynka, tylko trzeba przeczytać legendę (po angielsku) - ale łatwo sobie można poradzić, bo są tam same podstawowe zwroty. Podaje pogodę co do godziny i naprawdę rzadko się myli.
Niestety, ale większość wbudowanych w Androida apek nadaje się do... widomo czego. Sprawdzę niektóre z podanych w tym wątku, bo przeszukuję Intenret pod tym kątem ;) Polecam zajrzeć na stronę http://yourapps.info/aplikacje-na-androida - można wyhaczyć ciekawe pozcyje, są tam recenzje i zapowiedzi.
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 30 maja 2014, 18:38

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

co do UM meteo to ja bym zamienił na Meteo, działa na tej samej zasadzie, jest znacznie dłużej na rynku ;) więcej pobrań i lepsze oceny
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

agulina86

Nowy

Posty: 4

Rejestracja: 30 cze 2014, 17:12

Post autor: agulina86 » 3 lip 2014, 23:31

Re: •• Moje najlepsze aplikacje na Androida 2014

ja mówię apka Smartgroschen! tanie rozmowy za granicę, chat przesyłanie załączników itd, itd.. Prosta i tania! a między użytkownikami za darmo :super: