Podstawa nie widzi dodatku

Kłopot z instalacją, działaniem lub przejściem gry? Pisz!

<<

evvreactive

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 4 lip 2014, 11:12

Post autor: evvreactive » 4 lip 2014, 12:03

Podstawa nie widzi dodatku

Cześć, wyprzedzam pytania - przeczytałam diagnostykę, ale nie pomogła mi rozwiązać problemu.
Proszę o pomoc, ponieważ nie umiem rozwiązać tego problemu a na innych forach raczej nie chętnie chcą mi pomóc.
Posiadam kolekcje The Sims 3 - pobraną. Instalacja zawsze tak samo - Instalacja ( gra aktualizuje się podczas instalacji) oraz przeniesienie cracka do podstawy. Gra została usunięta, po pół roku chciałam zainstalować grę od nowa - ta sama zasada - instalacja, crack. Niestety okazało się że przy zainstalowaniu pierwszego dodatku, podstawa go nie widziała :( (było tak z każdym dodatkiem) Pobrałam nowe dodatki jak i podstawkę, cracki ale nic się nie zmieniło. Jest to uciążliwy problem, proszę o pomoc.
( Miałam 3/4 kolekcji oryginalnych The Sims 3, ale mój szczeniak poczęstował się grami, filmami, zostały mi tylko The Sims 3- akcesoria Miejskie Życie)
Proszę o pomoc, pomysły itd
Z góry dziękuję. :zawstydzony:


<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 13 cze 2015, 18:26

Re: Podstawa nie widzi dodatku

Podstawowym problemem (pomijam już fakt posiadania wersji pirackiej, bo sądząc po opisie tego, co wyprawiasz, miałabyś problem i na oryginale) jest Twój brak zrozumienia tego, jak działa The Sims 3. Podstawa (jak i każdy wcześniejszy dodatek) nigdy nie zobaczy rozszerzeń, które wyszły potem. Aby zagrać w Sims 3 ze wszystkimi dodatkami, instalujesz je w kolejności, w jakiej wychodziły (nie musisz ich też crackować, oprócz ostatniego) i odpalasz poprzez ostatni dodatek.


...oczywiście, jeżeli czegoś nie naprzestawiali w międzyczasie. Ja wytrzymałem bodajże do szóstego z kolei pełnoprawnego addona i dałem sobie spokój.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

marcin678

Nowy

Posty: 5

Rejestracja: 19 cze 2015, 12:02

Post autor: marcin678 » 19 cze 2015, 12:26

Re: Podstawa nie widzi dodatku

Myślę, że Twój problem polega nie na instalacji gry, ale na jej odpaleniu. Zresztą trudno to wywnioskować. Jeśli zainstalowałeś dodatek, to gry nie odpalasz klikając na ikonę podstawowej wersji, ale na ikonę dodatku!
<<

Marvincok

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 13 lut 2019, 11:25

Skype: MarvincokSZ

Lokalizacja: Peru

Post autor: Marvincok » 17 lut 2019, 18:36

Podstawa nie widzi dodatku

Nie, to nie jest normalne. Tak, babcia zdecydowanie przesadza, jakas paranoje ma. Ale trudno mi cos radzic