Kapsuła Czasu

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 26 sty 2021, 23:42

Re: Kapsuła Czasu

Jasna (cenzura), przypomnienie sobie o tym, że dobre 15 lat mam już tutaj konto to naprawdę jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą przyjść do głowy w środku nocy ;). Pozdrawiam Was wszystkich, dinozaury.


Semper in altum
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 1 cze 2021, 22:46

Re: Kapsuła Czasu

Kurła, kiedyś to było. W 2007 roku to człowiek jeszcze do szkoły chodził, pozdrawiam tych, co tu jeszcze na forum uczęszczają. Nawet nie wiedziałem że to forum zaczęło przymierać 10 lat temu.
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 24 lis 2021, 00:50

Re: Kapsuła Czasu

Pozdrówki również ode mnie, może mało kto mnie pamięta, bo nie byłem szczególnie wyróżniającym się userem, ale kiedy tu wpadłem miałem 14 lat. Miałem świeżo założony internet i byłem niewychowanym bachorem, który nie potrafił się zachować w internecie :P Wpadłem jak każdy, po jakieś spolszczenie ale layout forum i jego zawartość tak mi się spodobały, że zostałem na dłużej. No i przedw wszystkim dzięki obecnym tu ludzikom. Dzięki temu forum nauczyłem się normalnie i kulturalnie zachowywać w internecie, dowiedziałem się, że poznanie fajnych ludzi w internecie jest możliwe i ogólnie było to moje pierwsze forum do którego zawsze będę miał sentyment. Byłem aktywny przez parę lat, później nie miałem praktycznie w ogóle czasu na aktywność w internecie przez natłok obowiązków w liceum i dość ograniczony dostęp do internetu i wpadałem coraz rzadziej. Dziś mieszkam na Islandii, czasu jak to w dorosłym życiu nie ma zbyt dużo, ale wpadam tu raz na jakiś czas, trochę z sentymentu za młodzieńczymi latami, trochę z tęsknoty za tą erą rozkwitu forów dyskusyjnych, których czasy świetności niestety chyba przemijają głównie za sprawą Facebooka. Weterani z okresu 2008-2012, wiedzcie, że zawdzięczam wam dużo fajnych wspomnień i to, że potrafię się normalnie zachować w internecie :D Szacun dla Maćka, fajnie widzieć, że po tych wszystkich latach wciąż dbasz o forum. Tobie również dziękuję, z rozrzewnieniem wspominam niejednokrotne zjebki z twojej strony za jakieś moje (cenzura) posty lub komentarze :D Piona ludziki!