(problem)Steganos Internet Destructor

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

miron72

Średnio zaawansowany

Posty: 64

Rejestracja: 1 kwie 2006, 12:24

Post autor: miron72 » 4 paź 2006, 11:18

(problem)Steganos Internet Destructor

Witam.Dziwny ten kłopot jak dla mnie.Używam programu z tytułu juz około roku do usuwania trwale plików oraz do innych spraw.Chodzi o kłopot właśnie z usuwaniem.Wszystko było zawsze ok -usuwał pod XP i w Total Commanderze.Zmieniłem platformę na AM2.Dyski zostały te same ,NTFS też rzecz jasna dalej mam,XP to samo.Formatowałem jedynie partycję systemową.I tu moje zdziwienie -Steganos ślicznie usuwa pliki i foldery w TC, a w XP...przy próbie nastepuje reset pulpitu.Nic się nie zawiesza.Znikają tylko ikonki nVidia i SB Live z traya.System chodzi bez przeszkód dalej.Tak samo jest gdy próbuję zrobic w XP czyszczenie wolnej powierzchni ze śladów po plikach Steganosem.Niszczarka one click działa za to normalnie...To nie są normalne objawy i świadczą o nieprawidłowościach systemowych chyba.Ale jakich?Co mam zrobić?Może "stare" System Volume Infor... na pozostałych partycjach bruździ?W zasadzie wszystko instaluję jak dawniej -sterowniki do płyty nVidia(tyle ,że inny nForce),do grafiki te co były,te same programy...Szukam i szukam w necie ale póki co nie ma nic.Może ktoś coś wymyśli?Proszę o pomoc...
P.S.Strzeliłem dyskowi check diska i wyszedł ok.Problem w tym ,że to Sata2 i cięzko o dobre narzędzie do diagnozy dobrej(pod dosem na przykład).
Ostatnio zmieniony 4 paź 2006, 11:22 przez miron72, łącznie zmieniany 1 raz.