Popularny błąd... Explorer.exe

Wszystko co związane z systemami operacyjnymi - problemy, uwagi, opinie.

<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 7 paź 2006, 18:31

Popularny błąd... Explorer.exe

Witam! Kolejny problem do rozwiązania dla was :P Otóz gdy włączam muzyke w WMP i Opere po jakims czasie (po 5-10) minutach wyskakuje mi najpopularniejszy błąd w systemie.. explorer.exe później jestem zmuszony nacisnąc zamknij i komp sie resetuje...
Ale to tylko w tym przypadku sie tak dzieje.. Ale to nie koniec, gdy Opera pobiera jakis plik ( i jest włączona tylko ona) komp sie tnie a po paru sekundach wyskakuje identyczny błąd :kwasny: Niemam wira, skanowałem avastem, ad-aware, i oczyscilem dysk programem CCleaner. Ostatnio na dysku zmniejszylo sie miejsca (o 1 GB) czy ktos wie oco chodzi?? Dożuce jeszcze screen ale mysle ze kazdy wie jak wygląda błąd :P Z góry dzieki :]

Obrazek


Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Globus23

Post autor: Globus23 » 7 paź 2006, 18:35

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

próbowałeś odinstalować opere i zainstalować jeszcze raz. gdzieś się muszą żreć te dwa programy.
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 7 paź 2006, 18:38

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Globus23, Taak, i Opere i WMP ale zaraz sprawdze IE i WMP i zobaczymy co sie stanie :D
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

roma

Post autor: roma » 7 paź 2006, 18:40

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Wyłacz raportowanie błędów

Mój komputer---->właściowści----> zaawansowane i raportowanie błędów i tam bierzesz Wyłacz raportowanie błędów i odznacz Powiadom mnie jeżeli,wystapią błędy krytyczne
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 7 paź 2006, 18:55

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

jeszcze gorzej... Chodzi WMP i Opera, jakos chodzi ale 5 minut później bum!.... restart kompa :kwasny: bez zadnego ostrzezenia komp sie zrestartowal...
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

adammoz

Post autor: adammoz » 7 paź 2006, 18:57

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Mi wyskakuje taki komunikat gdy wejde do folderu gdzi mam pelno filmikow, kiedy przegladam zdjecia z plyty DVD i w wielu innych przypadkach. Zauwazylem ze proces explorer.exe w menedzerze zadan normanie wykorzystuje okolo 25 000K pamieci a gdy sobie przegladam zdjecia wykorzystuje juz prawie 100 000K i zazwyczaj wtedy wywala ten blad. Wydawac by sie moglo ze komp sie zawiesil, ale nie. Widze sama tapete i nic wiecej. By powrocic do normalnego stanu musze wybrac nowe zadanie i wpisac explorer.exe
Bardzo mnie to denerwuje, myslalem nawet nad formatem...

Aha. nie wylaczaj raportowania bledow! Wtedy przynajmniej wiesz co jest nie tak i jaka aplikacja przestala dzialac.
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 7 paź 2006, 19:22

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

adammoz pisze:nie wylaczaj raportowania bledow! Wtedy przynajmniej wiesz co jest nie tak i jaka aplikacja przestala dzialac.
tak, juz to przywrócilem tylko ze..... bląd mi teraz wyskakuje nawet przy otwieraniu GG!! :cenzura: WTEDY tego nie bylo!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 7 paź 2006, 19:43

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Rafal560, spróbuj cofnąć system do stanu przed tym błędem ;) Jezeli niee pomożesz to z tego co napisałeś to albo Ci sie dysk jeb**oli albo masz jakiegoś mega szkodnika i tu tylko format ;/
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 7 paź 2006, 21:00

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Mroczny pisze:Rafal560, spróbuj cofnąć system do stanu przed tym błędem Jezeli niee pomożesz to z tego co napisałeś to albo Ci sie dysk jeb**oli albo masz jakiegoś mega szkodnika i tu tylko format ;/
format niewchodzi w gre :/
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

rzepekpl

Post autor: rzepekpl » 24 paź 2006, 22:47

Re: Popularny błąd... Explorer.exe

Nie musisz robić formata zrób przywracanie systemu Start/Pomoc i obsługa techniczna/Cofnij zmiany dokonane na komputerze przez przywracanie systemu/Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu/ później wybierasz date i dalej robi się samo. U mnie zawsze to pomaga.