[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: t line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Dziwne błędy - .::Forum.Portal24h.pl::.

Dziwne błędy

Wszystko co związane z systemami operacyjnymi - problemy, uwagi, opinie.

<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 6 paź 2006, 14:35

Dziwne błędy

Witam mam taki problem że wyskakują mi czasami dziwne błędy jak uruchamiam jakąś fre czy program. Po prostu wyskakuje błęd windowsa taki jaki wszyscy pewnie doskonale znacie. A dziwne jest to że to wyskakuje tylko przy nie których programach np komp upatrzył sobie że błąd wyskoczy jak włącze plik setup.exe z gry Riddick i choćby nie wiem co to zawsze po dw<font color=red><b>ó</b></font>ch kliknięciach na ikone wyskoczy błąd bez żadnego powodu i nie pomaga nic ani format ani nic (u kolegów gra instaluje się bez żadnych problemów) pomóżcie


<<

roma

Post autor: roma » 6 paź 2006, 14:51

Re: Dziwne błędy

Mój komputer---->właściowści----> zaawansowane i raportowanie błędów i tam bierzesz Wyłacz raportowanie błędów i odznacz Powiadom mnie jeżeli,wystapią błędy krytycznie sprubój powinno działać :)
<<

Lucas McFly

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 290

Rejestracja: 19 paź 2005, 21:06

Post autor: Lucas McFly » 6 paź 2006, 15:57

Re: Dziwne błędy

Z tego co pamietam gra riddick wymaga Windowsa z Service packiem 1 - w przypadku braku wyskakuje blad. - Sprobuj.
<<

pchenski

Post autor: pchenski » 6 paź 2006, 16:15

Re: Dziwne błędy

Polecam przeskanowac kompa programem anticrash... dodatkowo wyczyscic go tuneup 2006... (jezeli to nie pomoze to gwarantuje ci ze po miesiacu tego problemu juz nie bedzie.... znajdzie sie za to jakis inny na pewno. :P Bądź optymistą. ).
<<

Globus23

Post autor: Globus23 » 6 paź 2006, 19:37

Re: Dziwne błędy

sposobu romy nie radze ponieważ jak stanie się coś naprawde poważnego to możesz nie zostać nawet poinformowany. A tak ogólnie Śledziks to masz SP2 :?:
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 10 paź 2006, 14:12

Re: Dziwne błędy

Tak mam SP2. Spróbuje Waszych rad a jak nic to nie da to jeszcze napisze dzięki
<<

pchenski

Post autor: pchenski » 10 paź 2006, 18:32

Re: Dziwne błędy

Jeżeli wyskakują ci błedy to mozliwe ze masz uszkodzone bibliotekii systemowe... odinstaluj net framework wszystki edycje ze swojego kompa (jezeli nie masz to nic nie szkodzi)... zainstaluj od nowe net framework 1.1 i 2.0
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 24 paź 2006, 14:31

Re: Dziwne błędy

Zrobiłem wszystko co mi poradziliście i niestety nic to nie dało. Chuba bede musiał kompa zmienić ;(
<<

rzepekpl

Post autor: rzepekpl » 24 paź 2006, 22:38

Re: Dziwne błędy

ja miałem podobnie jak zapomniałem po instalacji Windowsa zainstalować sterowniki do płyty głównej. Zainstalowałem i wszystko działa.Miałem jeszcze wyłączone AGP
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 31 paź 2006, 14:05

Re: Dziwne błędy

Mam wszystkie sterowniki zainstalowane które były dołączone do płyty głównej więc to nie o to chodzi niestety