Dyskusja o grze PES 6

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 20 lis 2006, 15:25

Re: Dyskusja o grze PES 6

Nie będę się kłócił o głupią Fife czy PES bo to tylko gra fakt że niektórzy wydają oszczędności żeby takową grę mieć ale cóż FIFA ma Wady i PES ma WADY. I n ie warto z tego powodu się pozabijać

Nygas napisał/a:
Kolejna osoba która stawia grafika "ponad grą".
Nie stawiam Grafikę ,,ponad grą” bo jak by tak było to nie grał bym w Stronghold Crusader ( Twierdzę Krucjatę ) tylko Twierdzę 2, nie grał bym w GTA2, a gram no i w GTA SA też ale nie o tym temat…

Nygas napisał/a:
Filmy najlepiej pooglądaj. Zobacz jaka tam jest grafika !
Rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem… wychodzi na to że jak zobaczysz ładny Filmik w grze to uważasz że też taką grafikę będziesz miał podczas rozgrywki…? No to Idzi pograj na Filmiku od PES.
Filmiki najmniej mnie obchodzą bo i tak po 1 obejrzeniu już za każdym razem się je wyłącza...


<<

slavoy

Post autor: slavoy » 20 lis 2006, 16:13

Re: Dyskusja o grze PES 6

kermit04 pisze:Stronghold Crusader ( Twierdzę Krucjatę
Wszystko w tym temacie :rotfl:
Nie będę się kłócił o głupią Fife czy PES bo to tylko gra fakt że niektórzy wydają oszczędności żeby takową grę mieć ale cóż FIFA ma Wady i PES ma WADY
Tak, racja. PES ma tylko wady :]
Rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem… wychodzi na to że jak zobaczysz ładny Filmik w grze to uważasz że też taką grafikę będziesz miał podczas rozgrywki…? No to Idzi pograj na Filmiku od PES.
:rotfl:

Ja juz koncze dyskusje :)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2006, 16:17 przez slavoy, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 20 lis 2006, 16:50

Re: Dyskusja o grze PES 6

Dla mnie gra jest bardzo dobra nie powiem świetna bo się nie znam i nie przepadam aż tak bardzo za grami sportowymi tym bardziej za piłką nożną. Ale to jedna z lepszych gier w które można zagrać z kumplem na 1 kompie (zorganizować turniej z paczką kumpli) i bawić się niesamowicie Według mnie komentarze nie są aż takie złe, wykonanie może jest ciut anemiczne, ale różnorodność tekstów jest bardzo duża. I tak zawsze gram z foobarem w tle Oceniam grę na 9/10
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 20 lis 2006, 17:37

Re: Dyskusja o grze PES 6

kermit04, czytajać co ty wypisujesz się załamałem, no i przydała by się nauka czytania ze zrozumieniem :].

Dla mnie nowy PES jest wielkim rozczarowaniem :/ , wady już inni wypisywali więc powiem tylko że mimo iż ta edycja PES'a jest gorsza od 05 to i tak wygrywa z FIFĄ która żeby nie było dla mnie w tym roku jest wyjatkowo udana (w porównaniu z poprzednimi edycjami).
Ostatnio zmieniony 20 lis 2006, 17:38 przez Ramiro Cruz, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Kazik

Post autor: Kazik » 20 lis 2006, 17:38

Re: Dyskusja o grze PES 6

Maciek wrzucam tego OFa http://rapidshare.com/files/4141576/__S ... 1.rar.html
Później wrzuce takie coś ;) oficjalny patch do wersji multilanguage poprawiajacy bledy wystepujace w polskiej wersji jezykowej :D
Komentarz po tym będzie lepszy. To nie moja wina, że mamy piraty i komentarz jest do niczego, przecież przełożyli polską premiere. Fifa się chowa do Pesa. Pes po tuningu :D jest o niebo lepszy!!!
<<

Nygas

Post autor: Nygas » 20 lis 2006, 17:49

Re: Dyskusja o grze PES 6

kermit04 pisze:Rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem… wychodzi na to że jak zobaczysz ładny Filmik w grze to uważasz że też taką grafikę będziesz miał podczas rozgrywki…? No to Idzi pograj na Filmiku od PES.
Czytanie ze zrozumieniem. Mówiłem o normalnych filmach, a nie o filmach z gier...
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 20 lis 2006, 21:01

Re: Dyskusja o grze PES 6

Kazik, więlkie dzięki! Znajomy też będzie zachwycony :]
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

boss7600

Post autor: boss7600 » 21 lis 2006, 09:29

Re: Dyskusja o grze PES 6

super gra tylko troche trudna ale już sobie radze
<<

bart12345

Post autor: bart12345 » 21 lis 2006, 10:57

Re: Dyskusja o grze PES 6

mnie osobiscie nie podoba sie PES, najbardziej smieszy mnie komentarz. Za wolna ruszaja sie zawodnicy i to chyba najbardziej mnie denewruje, bramakarze smiesznie sie troche rzucaja, ale w kazdmy PES'ie bylo. Ale bardzo podobaja mi sie te smaczki w PES'ie, ktorych chyba nigdy nie doczekam sie w Fifie, ale i tak twierdze, ze Fifa jest lepsza :P
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 21 lis 2006, 17:11

Re: Dyskusja o grze PES 6

bart12345 pisze:Za wolna ruszaja sie zawodnicy
Owszem miałem tę samą bolączkę, ale na moim słabszym komputerze. Silnik PESa jest zrobiony tak że nie widac bezpośrednio spadku ilości wyświetlanych klatek na słabych maszynach. Natomiast zawodnicy "wolniej biegają" i komentarz jest szybszy od akcji na boisku. Myślałem kiedyś ze to wina PES3 ale to po prostu mój wolny komp.

Jezeli akcja jest za wolna dalej dla Ciebie. To zawsze mozesz ją przyspieszyc odpowiednią opcją w menu - NO PROBLEM!

Bramkarz puszczający bramkę ala Dudek w Korei (po "dziurawych" palcach) taki realizm tylko w PESIe ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Pepsi

Post autor: Pepsi » 21 lis 2006, 17:59

Re: Dyskusja o grze PES 6

PES 6
Plusy:
-grywalność
-znakomita grafika
-aktualne fryzury zawodników np.Totti,Del Piero Itd...
-fajne dodatki
Minusy:
-nieprawdziwe nazwy klubów i zawodników
-troszkę kiepski komentarz
<<

Kazik

Post autor: Kazik » 22 lis 2006, 14:38

Re: Dyskusja o grze PES 6

Wrzucam uaktualnienie PES6 PL

Kod: Zaznacz cały

 http://rapidshare.com/files/4374259/setup.exe.html 
Poprawia komentarz. :super: Jeżeli macie grę już scracowaną to musicie przed wgraniem patcha skopiować orginalny plik PES6.exe z płyty. Nie musicie dziękować.

//Admin
Proszę nie komentować w tym temacie powyższego patcha, tylko udac się do tego tematu: topics8/szukam-spolszczenie-do-pes6-pop ... t10058.htm
Ostatnio zmieniony 22 lis 2006, 16:27 przez Kazik, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

matt_neo

Post autor: matt_neo » 22 lis 2006, 21:35

Re: Dyskusja o grze PES 6

Zdecydowanie PES 6 bije na kolana Fife 07. Plusy PES'a to :
-duża grywalność
-świetny gameplay
-dobra grafika i niezłe animacje
-dobrze odwzorowane twarze.
Minusy nowego PES'a :
-bardzo słaby komentarz (M.Borek mówi bardzo "sztywno", a R.Kołtoń odzywa się raz na jakiś czas), nawet w Fifie 07 jest lepszy
-nie oficjalne nazwiska,ligi i drużyny(można to naprawić patchem, który był już podany w tym temacie).
Grałem także w poprzednie części i PES 6 jest bardzo podobny do PES 5 np.zwody i dość podobna grafika i jeszcze kilka innych rzeczy.
Bardzo za to podobają mi się strzały na bramke i parady bramkarzy :P
<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 23 lis 2006, 14:43

Re: Dyskusja o grze PES 6

matt_neo pisze:Zdecydowanie PES 6 bije na kolana Fife 07. Plusy PES'a to :
-duża grywalność
-świetny gameplay
-dobra grafika i niezłe animacje
-dobrze odwzorowane twarze.
Minusy nowego PES'a :
-bardzo słaby komentarz (M.Borek mówi bardzo "sztywno", a R.Kołtoń odzywa się raz na jakiś czas), nawet w Fifie 07 jest lepszy
-nie oficjalne nazwiska,ligi i drużyny(można to naprawić patchem, który był już podany w tym temacie).
Grałem także w poprzednie części i PES 6 jest bardzo podobny do PES 5 np.zwody i dość podobna grafika i jeszcze kilka innych rzeczy.
Bardzo za to podobają mi się strzały na bramke i parady bramkarzy :P
Zdecydowanie PES 6 bije na kolana Fife 07
Nie… To FIFA 07 Bije na kolana PES 6 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wczoraj zebraliśmy się na dżamperze u mnie i oczywiście nie ma to jak turniej w jakąś gierkę :P miałem PES 5 i Fife 07, ziomki oczywiście wybrali PES 5 no to gramy… :luka: pograliśmy jakieś 15 minut zapadała nuda :zdziwko: to przenieśliśmy się na turniej w Fife 07 i o wiele lepiej świrowaliśmy niż na PES. ( Taki mały skrót ) :D :D

Napisze tak, PES jest fajny ale trzeba się przyzwyczaić do sterowania, i w ogóle inaczej się wykonuje podania itp. ( trudniejszy jest w graniu ) :)

FIFA jest łatwiejsza do nauczenia ale na pewno nie wmówicie mi że to nie jest symulacja ,,wy” PeSowcy ( przynajmniej część ) usłyszała od kogoś, albo w gdzieś przeczytaliście że PES jest symulatorem a Fifa ( Przygodówką ) i bez przerwy się powtarzacie… :wstyd:

[ Dodano: Czw 23 Lis, 2006 15:34 ]
Macie TU linka co widać jaką PES jest symulacją :D :D

A TEN no to naprawde SYMULACJA !! :przestraszony:
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 23 lis 2006, 18:49

Re: Dyskusja o grze PES 6

kermit04, sorry ale nie wmówisz nikomu że FIFCE blizej do symulacji niż PESowi. To nie jest moja opinia, po prostu FAKT ten wyczytasz z recenzji redaktorów największych czasopism/stron internetowych o grach :P

Współczuje takich nudnych kolegów, pewnie nie mogli połapać się w klawiszologii :P

PES 5 bije FIFE07 do pozycji leżacej, a nie tylko na kolana, nie wspominając już o najnowszym wydaniu...
kermit04 pisze:Macie TU linka co widać jaką PES jest symulacją
(muzyka - frog - ble!)
Filmik został nakręcony po zmodifikowaniu gry tak żeby kazdy strzał trafiał w poprzeczkę (świadczy o tym m.in. poziom wskaźnika siły strzału) . Nie zauwazyłes tego
kermit04 pisze:? :rotfl: Poczytaj komentarze pod tym filmikiem! A jeżeli się mylę to potrafisz zrobic to samo w tej grze zakażdym razem jak oddajesz strzał? NIE? Wiec mam racje :P Co udowodniłeś tym filmikiem?

kermit04 pisze:A TEN no to naprawde SYMULACJA !!
Dla tych co mają za słabe łącza internetowe aby oglądnąć ten filmik, mały skrót co na nim zobaczyć mozna: koleś gra w PES5 na najwyzszym poziomie, jednym zawodnikiem miesza serią zwodów cała druzynę przeciwnika i strzela gola. Do takich umiejętnosi w tej grze to mi jeszcze daaaaaaleko...
Ostatnio zmieniony 23 lis 2006, 18:54 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Nygas

Post autor: Nygas » 23 lis 2006, 19:29

Re: Dyskusja o grze PES 6

kermit04 pisze:Przygodówką
Rozumiesz znaczenie tego słowa ?
kermit04 pisze:Napisze tak, PES jest fajny ale trzeba się przyzwyczaić do sterowania, i w ogóle inaczej się wykonuje podania itp. ( trudniejszy jest w graniu )
To tak brzmi jakby "trudne" rzeczy cię przerażały/przerastały...