Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

Jak oceniacie Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 ?

Nie do grania.
0
Brak głosów
Zła
0
Brak głosów
Taka sobie.
1
8%
Da się grać.
0
Brak głosów
Dobra.
3
25%
Super.
3
25%
Uwielbiam tę gierkę!
5
42%
 
Liczba głosów : 12
<<

Luky

Post autor: Luky » 9 sie 2006, 21:54

Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Dla mnie Bitwa o Śródziemie jest super :D :D .


<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 10 sie 2006, 01:09

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Gra przecudowna tak jak film i książki. Co do gry to piekna grafa, ciekawe pomysły, no i jest watek kampani z innych ksiazek tolkiena. Gra Super. Jakbys chciał pograc w to z nami na hamachi to zapraszam. Pisz na PW
<<

juvefan

Post autor: juvefan » 10 sie 2006, 12:09

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

grafa o.k muza o.k ras multum bydynki super ale brakuje mi w tej grze tego co miała bitwa o śródziemie 1. No ale ile można zdobywac helmowy jar albo minas tirith no i autorzy pokazali nam wojnę z dala od filmowej zawieruchy. Najbardziej to mi się podoba tworzenie bohatera i tryb Bitwa o Śródziemie
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 10 sie 2006, 12:17

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Gra bardzo dobra, dużo lepsza od jedynki, aczkolwiek brak mi w niej niektóych bitew z jedynki, bo zdecydowanie milej broniło mi się Minas Tirith czy Helmowego jaru, niż zdobywało Dol Guldur. Grafika soi na wysokim poziomie, muzyka znakomita, tylko wymagania sprzętowe i cena trochę psują ocenę ogólną gry.
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 10 sie 2006, 13:58

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Piszecie ze miło sie broniło twierdz takich jak Rogaty Gród czy białe Miasto. Ale przeciez to już było w jedyce to po co ma być w 2?? Jesli chcecie w 2 bronic tych twierdz to poszukajcie mapek do gry. ściagajcie np. Helms Deep movie versjon z
http://www.mevault.ign.com/
Na potyczce bedziecie bronic miasta i bedzie przychodzic armia jeszcze wieksza niz była w jedynce. Powodzenia

Druga część opowiada o tym co działo się na północy Śródziemia podczas Wojny o pierścień. więc gdzie tu Helmowy Jar?? Druga cześć gry jest oparta nie na filmie ani trylogii władca pierścieni tylko na pozotałych książkach i dopiskach Tolkiena. Wiec proszę was nie piszcie ze brak tu w kampani Minas... bo ta gra opowiada inną historię.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2006, 13:59 przez welll1, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Luky

Post autor: Luky » 10 sie 2006, 14:18

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Mnie najlepiej podobają się armie.
W niektórych strategiach można szkolić tylko jedną jednostkę(1 człowieka) :mur: w koszarach a tu aż niektórych ras można na raz szkolić 50 jednostek w jednych koszarach. :hurra: :D
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 10 sie 2006, 14:25

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Bardzo dobra gra- tylko ma troche wymagań.Obrazek
Muszę przyznać że bardzo spodobał mi się system budowy murów. :chytry:
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Luky

Post autor: Luky » 10 sie 2006, 14:29

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Wymagania żeczywiście małe nie są ale dla takiej gry warto się postarać o dobry sprzęt. :D :D
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 10 sie 2006, 15:08

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Nie chodzi mi o to że nie ma obrony tych miast ale nie ma misji, która rozgrywała by się z takim rozmachem jak tamte z jedynki. Zdobywaniu Rivendell siłami zła nie dużo do tego poziomu brakuje. Ale nie zmienia to faktu że gra i tak jest znakomita :]
<<

Luky

Post autor: Luky » 10 sie 2006, 18:34

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Ja w jedynkę nie grałem wjęc nie wiem jakie tam są misję a w dwójce przeszłem całą kampanję siłami dobra i dla mnie te misje są super! :hurra: :hurra:
<<

boss7600

Post autor: boss7600 » 24 lis 2006, 08:27

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Super gra ale wg mnie pierwsza część jest lepsza od drugiej bo jest dłóższa i bardziej wciągająca bo gdzi można zanaleść bramę mordoru :?:
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 24 lis 2006, 15:41

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

boss7600 pisze:dłóższa i bardziej wciągająca
Tutaj powątpiewam.

Mam wreszcie full wersje i się na niej zawiodłem. Fakt graf jest dobra ale bardziej podobałami się jedynka. Kampania w postaci historii losów bohaterów Śródziemia przedstawiona na mapie. To było coś. W dwójce jst mało misji w kampanich (niewiem czy zauważyliście :wstyd: , Czy tylko mi się zdaje czy w kampani dobra nie można grać ludźmi. :zakrecony: )
Jedyny bajer to robienie własnych postaci i grafa no i jeszcze dobrze dopracowany tryb pojedynczych potyczek. Ale znowu w jedynce podobało mi się bardziej bo był poziom t ilość przejdzonych misji. Fajny jest fakt że jest kilka ras i każda rasa ma swoje własne odrębne budynki i jednostki (podoba mi się budowa murów i szyby kopalniane- Bardzo pomocne niekiedy ). Jest bardzo dużo postaci i wreszcie nowe niszczycielskie moce jak np trzesienie ziemi i spopielenie terenu. :zawstydzony:

Eh.. nie będe się rozpisywał bo miałbym dużo do pisania. :hyhy:

Mam nadzieje że Król Nazguli będzie dobry.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 24 lis 2006, 16:42

Re: Władca Pierścieni: Bitwa o Śrudziemie 2 [ankieta] [opisy].

Ludzmi się nie gra bo na północy kraje nie były tak licznie zamieszkiwane przez ludzi i nie było tak wielkich państw jak Rohan czy Gondor. Fakt ze krótka kampania, ale co z tego. Jak macie neta to z kumplami mega gra się potyczki!! Możliwość zrobienia własnego bohatera który przy dobrych lotach nawet Saurona potrafi pokonać!! :szok: Wspólne misje z kumplami są duzo lepsze niz kampania. W jednyce tez ukonczyłem kazda kampanie na wszystkich poziomach i koniec nie grałem wiecej, poza netem. Oczywiście tez wyczekuje dodatku to gry!! Siły Angmaru i nowe jednostki to bedzie coś!! :)