Paper Chase 2

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

dariusz

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 26 lis 2006, 12:32

Paper Chase 2

Obrazek

Paper Chase to gra, którą można zaliczyć do gatunku bijatyk, ale utrzymana jest w wyjątkowo specyficznym klimacie. Kreskówkowe postaci, stworzone jakby kilkoma pociągnięciami ołówka, staczają ze sobą walkę na śmierć i życie na kartach zeszytu w "grube linie".

Przed przystąpieniem do decydującej rozgrywki zalecam odwiedzenie działu "Tutorials", gdzie na spokojnie można potrenować ciosy na przeciwniku. Żeby gra się szybko nie znudziła, autorzy zafundowali pełen arsenał ciosów, którymi można posługiwać się całkowicie dowolnie dopasowując ich przeróżne kombinacje w stosunku do konkretnych przeciwników. W tym dziale mamy również możliwość zaznajomienia się z wieloma rodzajami "combosów", którymi możemy zaskakiwać w trakcie gry. Mowa tu o łamaniu nóg, wyrywaniu rąk i okładaniu nimi wroga, wyrywaniu głowy i w następnej kolejności rzucaniu nią, wyprowadzania kopniaków z półobrotu ;-), robienia salt, wyskoków, szpagatów i wielu innych figur.

Trzeba przyznać, że pomysł na grę jest dość zaskakujący i oryginalny, ale każdy kto zdecyduje się zagrać w Paper Chase 2, miło spędzi czas.

Kod: Zaznacz cały

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=17&pg=191
Skomentujcie.

Ja grałem i bardzo mi się podoba. Proponuje najpierw przejść trening. :rotfl:


Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.