problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

chudy_2

Post autor: chudy_2 » 29 lis 2006, 18:12

problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

Przepraszam Administratora za nowy temat

Mam poważny problem z Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (Build 2600)
Nie wiem, dlaczego przy uruchamianiu systemu pojawiają mi się dwa systemy a ja mam jeden. Oprócz tego pojawia mi się instalator „Microsoft Windows XP STANDARD” on chce jakiejś ścieżki lup płyty nie wiem, o co chodzi. Po sprawdzaniu zgodność systemu wyświetliło następujący raport
„System Windows wykrył, że został zmodyfikowany, co najmniej jeden chroniony plik systemowy
(jądro) na tym komputerze. Dodatek Service Pack zawiera zaktualizowane wersje tych plików,
Zapewniających stabilne środowisko dla programów. Z powodu tej modyfikacji nie zostanie
Zainstalowany dodatek Service Pack. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz artykuł Q327516
W bazie wiedzy Knowledge Base w witrynie http://support.microsoft.com.&#8221;sukałem na tej stronie ale się nie dokopałem. A żeby tego było mało zwolniło mi komputer i często się muli proszę o pomoc ---- może to pomoże wam w pomocy mi skanowałem antyvirusem i nic nie wykrył a formatu nie chce robić.

:help:

//Admin
Jeden temat=jeden wątek
Każdemu się spieszy nie tylko Tobie, więc nie musisz popędzać!
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 19:40 przez chudy_2, łącznie zmieniany 2 razy.


<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 29 lis 2006, 18:21

Re: problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

chudy_2, niee masz zmienionego ekranu startowego ?? bo u mnie tak było :P jak miałem zmieniony ekran startowy to sie SP2 niee chciał zainstalować ;/ Na DVD to mozesz użyć NERO Vision ;]

PS.
Niee dodawaj juz wiecej grafiki do swoich postów!! :evil:
<<

chudy_2

Post autor: chudy_2 » 29 lis 2006, 19:01

Re: problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

Nie chodzi o nie zainstalowaną pokazówkę, bo ona jest. Proszę o sposoby naprawy mojego systemu
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 29 lis 2006, 19:42

Re: problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

chudy_2

Post autor: chudy_2 » 29 lis 2006, 22:03

Re: problem z dodatkiem Service Pack 2 (Build 2600) do xp

Dziękuje Maćku
Usunąłem drugi niepotrzebny xp. tera<font color=red><b>z</b></font> pozostaje sprawa

„instalator „Microsoft Windows XP STANDARD” on chce jakiejś ścieżki lup płyty nie wiem, o co chodzi Po sprawdzaniu zgodność systemu wyświetliło następujący raport
„System Windows wykrył, że został zmodyfikowany, co najmniej jeden chroniony plik systemowy
(jądro) na tym komputerze. Dodatek Service Pack zawiera zaktualizowane wersje tych plików,
Zapewniających stabilne środowisko dla programów. Z powodu tej modyfikacji nie zostanie
Zainstalowany dodatek Service Pack artykuł Q327516” A żeby tego było mało zwolniło mi komputer i często się muli
tera<font color=red><b>z</b></font> z instalatorem Microsoft Windows XP STANDARD wyskakuje instalator z dyskietki i zauważyłem, że nie działa program Microsoft Outlook jak klikam na jego ikonie to się włączają instalator i co tera<font color=red><b>z</b></font>?

[ Dodano: Pon 04 Gru, 2006 18:58 ]
CZY NIKT MI NIEPOMOŻE