Wyłaczenie licznika postów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czy Administrator powinien całkowicie wyłączyć licznik postów?

Tak
10
43%
Nie
13
57%
 
Liczba głosów : 23
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 14 wrz 2006, 14:28

Re: Wyłaczenie licznika postów

Tak naprawdę to spamerów nigdy nie zlikwidujemy, zawsze znajdzie się ktoś kto nie wiem, będzie chciał robić na złość albo po prostu chce być wysoko na tym forum myśląc, że będzie szanowany i będzie ważny. Wiadomo że się myli. Dlatego szczerze twierdzę, że spamertswa niestety podkreślam nie da się zlikwidować...


Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 22 wrz 2006, 21:19

Re: Wyłaczenie licznika postów

Alkohol pisze: nie chce nikogo obrażać, ale przypomnijcie sobie co pisał sylwek albo jakub1991 na początku. Teraz się już poprawili
heh....dzięki za pochwałe. Fakt, troche za dużo pisałem ale wtedy miałem dużo czasu i dziennie na forum siedziałem po 5h, a teraz jak siedze 30min to jest git. To wynika z tego że mam mało czasu i pisze tylko w tematach w których jest coś niezbędnego.

Ostatnio był wyłączony licznik postów i został znowu włączony. A właśnie o co chodzi z tym że Maciek cofa licznik ?? Przecież tonie pokazuje prawdziwych danych... więc jak je cofasz to nie wiem po co w ogóle ten licznik...
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 22 wrz 2006, 22:41

Re: Wyłaczenie licznika postów

jakub1991 pisze: A właśnie o co chodzi z tym że Maciek cofa licznik ??
Chciałeś powiedzieć wyłącza naliczanie postów w Działach.
jakub1991 pisze: po co w ogóle ten licznik...
Na 99,9% for jest licznik postów - tylko że są to fora o innej tematyce a spolszczeń zazwyczyaj szukaja takie typowe "13 latki z Neo" który wbija na forum i piszą byle co.
<<

Machina

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 72

Rejestracja: 2 lut 2006, 16:41

Lokalizacja: Zachodnie pomoże

Post autor: Machina » 26 wrz 2006, 19:12

Re: Wyłaczenie licznika postów

Do romy dołączył też Machina który przysłał podobną wiadomośc na PW
Maciek normalnie mnie powalasz :hyhy:
Mój nick w CS'ie: KorniLow . Jeśli chcesz mnie dodać do przyjaciół w steam'ie szukaj mnie pod nickiem: kornilow
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 3 gru 2006, 12:19

Re: Wyłaczenie licznika postów

Ja jestem za włączeniem liczników we wszystkich działach oprócz oczywiście South Parku. Spamerów niegdy się nie zlikwiduję, zawsze byli, są i bedą. Ja też na początku starałem się pisać posty wszędzie gdzie cokolwiek widziałem, ale po tygodniu, zapał przeszedłi teraz jak piszę to staram się pisać tylko tam gdzie naprawdę coś wiem.