S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

RIDDICK

Post autor: RIDDICK » 11 gru 2006, 19:33

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl to wyczekiwana przez wiele osób, stworzona przez GSC Game Word, przedstawiona w perspektywie pierwszej osoby gra akcji. Właśnie do Internetu trafił jej najnowszy trailer, który pomimo tego, że nie pozwala zobaczyć gry w akcji, zawiera jedną istotną informację – datę premiery.

Zwiastun filmowy składa się z szeregu autentycznych scenek pochodzących z dokumentów traktujących o katastrofie w Czarnobylu. Odpowiednie zestawienie tychże oraz lekka komputerowa obróbka pozwalają wczuć się w klimat, jakim charakteryzować się będzie gra.


Obrazek


Na samym końcu trailera możemy przeczytać, że S.T.A.L.K.E.R. będzie miał swoją premierę w marcu 2007 roku. Należy mieć nadzieję, że termin nie ulegnie dalszym przesunięciom.

Przypominamy, że akcja gry toczyć się będzie w „Strefie”, pełnym zmutowanych i niebezpiecznych stworzeń obszarze, w którym nawet prawa natury zaczęły funkcjonować w odmienny, pokręcony sposób. Pomimo tego, że miejsce to jest bardzo nieprzyjazne dla człowieka, znaleźli się śmiałkowie, stalkerzy, którzy przekraczają granicę „Strefy”, by zdobyć znajdujące się tam dziwne, wartościowe obiekty.

Obszar ten powstał za sprawą potężnych wybuchów: pierwszego (autentycznego) z roku 1986 związanego z katastrofą elektrowni atomowej oraz drugiego, który według fabuły przedstawionej w produkcji nastąpił w kwietniu 2006 roku. Jego powody owiane są tajemnicą. Wiadomo jedynie, że związany był z prowadzonymi przez naukowców bliżej nieokreślonymi eksperymentami.

Gra w luźny sposób wykorzystuje motywy z książki „Piknik na skraju drogi” napisanej przez czołowych rosyjskich pisarzy s-f, braci Strugackich.

źródło: gry-online
Możliwe, że wreszcie sie do czekamy STALKER'a ;) ale co z tego jak słyszałem, że elementy RPG zostały wycięte z gry :/ mam nadzieje, że będzie jakieś demo żeby to sprawdzić :kwasny:


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 11 gru 2006, 20:56

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

No na tego S.T.A.L.K.E.R'a to czekamy i czekamy, miał być w 2004r. czy nawet wcześniej a tu dalej lipa. Ile to już razy przesuwali premierę. Ale może wreszcie. Ciekawe jakie wymagania będą.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 12 gru 2006, 15:35

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

Z tego co wyczytałem w CDA to wymagania maja byc w miare...a co do RPG to coś tam pozostało, ale jest kilka fajnych innowacji w tej grze
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 12 gru 2006, 21:40

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

No to za wiele premiery nie opóźnili :] Można będzie wypróbować gierkę, tym bardziej że wszystkie obiecanki twóców już dawno zostały przeze mnie zapominiane :P
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 17 gru 2006, 10:39

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

Ja czytałem o S.T.A.L.K.E.R w Cda noi może być fajny. Mam nadzieję, że będzie dużo broni. Oby jednak twórcy znowu nie przełożyli premiery :cisza:
<<

RIDDICK

Post autor: RIDDICK » 18 gru 2006, 22:09

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w marcu 2007 roku

Nowy filmik z STALKER'a http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=4962 i wywiad z twórcami gry z 23 Listopada tego roku http://www.gamespot.com/pages/video_pla ... pid=540331 twórcy gry w tym wywiadzie mówią, że STALKER to nadal Action-RPG :]