Licznik postów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czy jesteś za włączenie licznika postów we wszystkich działach (oprócz South Parku i Na luzie) ?

Tak
16
84%
Nie
3
16%
 
Liczba głosów : 19
<<

Mat

Post autor: Mat » 2 sty 2007, 22:01

Re: Licznik postów

Maciek pisze:Np. w zgadywaniu z jakiej gry to screen. Jest tam dużo postów, w których bardzo łatwo można sobie podciągnąć licznik do jakiejś konkretnej upojnej "setki".
No właśnie i przez takie tematy jestem przeciw. Chyba, że każdy taki temat - zabawę przerzucać od razu do South Parku. To było by jeszcze rozwiązanie.


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 3 sty 2007, 10:06

Re: Licznik postów

Maciek pisze:- albo pozostanie tak jak jest obecnie (jest teraz info, że w danym dziale nie są zliczane posty - w opisie danego działu)
I tak jest bardzo dobrze! Przynajmniej mnie się tak podoba, cieszę się że chociaż jeden user jest tego samego zdania co ja (Mat)
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 3 sty 2007, 14:56

Re: Licznik postów

Co jest złego w przenoszeniu tematów do działu gdzie powinny być od zawsze ??
<<

roma

Post autor: roma » 3 sty 2007, 15:04

Re: Licznik postów

co do postów to staram się zgłaszać do modów wczoraj nie wytrzymałem i napisałem w temacie,że będę zgłaszał a gość nic i pisał dalej wkurza mnie to,chyba dotyczło to Ojca Chrzestnego.A co do włączenia postów we wszystkich działach oprócz South Parku i Na luzie to mi to rybka.....
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 3 sty 2007, 15:32

Re: Licznik postów

Mi się zdaje, że powinno być włączone wszędzie, oprócz South Park i Na Luzie...Jeżeli jest licznik to powinien pokazywać wszystkie posty a nie tylko pewny % tego co się napisało, jeżli tak zostanie wprowadzone to mody będą miały dużo roboty, ale z teo co teraz widze to nie mają jej zbyt dużo (prawda??)...Róbcie jak chcecie :) Pozdrawiam
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 3 sty 2007, 16:07

Re: Licznik postów

Sądze, że po włączeniu liczniku postów spamerstwo nie wzrosło by aż tak bardzo jak działa sie tak całkiem nie dawno. Myślę, że ludzie na forum, wiedzą czym to grozi i bedą się ograniczać. Z nowymi uzytkownikami nie będzie problemu.

Można by się zapytać. Po co te posty w ogóle są ? Przecież one o niczym nie świadczą. Że co? Że ktoś jest bardziej doświadczony, że jest bardziej szanowany na forum bo ma dużo postów, a ja jestem taka szara myszka i chce być taki jak on ? To przemyślenia dla filozofów i mądrych ludzi ;]
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 4 sty 2007, 20:15

Re: Licznik postów

Yakoob pisze:Że ktoś jest bardziej doświadczony, że jest bardziej szanowany na forum bo ma dużo postów, a ja jestem taka szara myszka i chce być taki jak on ?
Dokładnie oto chodzi, dokładnie oto ;)

Forum jest po to aby dyskutowac na temat (...) ale i też aby pomadac innym w nagłych przypadkach np. w ostatnich miesiącach żauważyłem że większośc tematów na tym forum tyczy się pomocy itp. a rok temu jak zaczynałem (że tak powiem) dyskusje na tym forum, to więcej było wymiany opinii na różne tamaty, teraz tego nie ma i niewiem czy w jakimś przypadku winą tego nie jest właśnie ten Licznik Postów?
I ten właśnie licznik postów jest jak poziom doświadczenia w grach :P , nikt nie patrzy kiedy jakiś user dołączył na forum i jaki ma na nim "staż" tylo właśnie cała uwaga zwrucona jest na liczniku postów, sam niewiem dlaczego tak jest, ale zauważyłem u wielu użytkowników (nie tylko na tym forum) takie podsumowanie danego usera.
Ale to tylko moje stwierdzenie, każdy może się z nim nie zgadzac.
Czy jesteś za włączenie licznika postów we wszystkich działach (oprócz South Parku i Na luzie) ?
Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i dało mi to dużo do myślenia, trochę się wachałem ale podjołem słuszną moim zdaniem decyzję, że licznik postów powinien zostac włącznony (poza wskazanymi wyżej działami), a dlaczego nie? Spamerzy jak spamują tak i będą spamowac (do czasu jak nie dostaną nauczki-warna) a jak to nie poskutkuje to poco trzymac takiego na forum? zabanowac! i nie będzie już spamował a ci którzy piszą "uczciwie" na forum to czemu ich posty nie mają byc naliczane? moim zdaniem wtedy taki spamer i user, są tak samo traktowani?
Zastanówmy się...
Ostatnio zmieniony 4 sty 2007, 20:16 przez Sylwek, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Mat

Post autor: Mat » 4 sty 2007, 23:05

Re: Licznik postów

Czytając te wasze posty dochodzę do wniosku, że każdy ma na swój sposób rację. Dlatego ja mam do licznika swoje podejście. Po prostu leje na niego i traktuję tak jak by go nie było i czy ktoś ma 80 postów czy 8000 to jego sprawa. To chyba najlepsze podejście.

A tak na marginesie to kiedy go włączacie? Bo już wyniki są chyba jasne.
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 5 sty 2007, 15:10

Re: Licznik postów

Mat pisze:A tak na marginesie to kiedy go włączacie? Bo już wyniki są chyba jasne.
Wiesz trochę mnie rozśmieszył twój post, dlatego że w pierwszej części piszesz że "Po prostu leje na niego i traktuję tak jak by go nie było" a puźniej "A tak na marginesie to kiedy go włączacie? Bo już wyniki są chyba jasne."
Co ci tak na tym zależy?
Wszystko mówi zamo za siebie. :rotfl:

Sory za off ale takich postów spodziewał bym się od trochę młodszych, a nie w wieku 19 lat. ;)
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 5 sty 2007, 15:14

Re: Licznik postów

Wiecie co, ja czytając te Wasze posty, też dochodzę do takiego wniosku jak
Mat pisze:że każdy ma na swój sposób rację.
Mat.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 5 sty 2007, 15:38

Re: Licznik postów

Oj gdyby wszyscy mieli po trochu racji, to wole nie mówić co by się działo, szczególnie w państwie Polskim;]

Licznik postów jest potrzebny dla tych którzy chcą "kontrolować" czy mają więcej postów niż ten mądrzejszy, bo według ludzi gdy mają więcej postów od ludzi którzy są mądrzejsi że tak powiem i mają mniej postów. Drodzy forumowicze, licznik postów nie ma tu żadnego znaczenia. Po pierwsze primo: liczy sie intelekt i inteligencja, po drugie primo: można przeciez biadolić i lać wodę i mieć więcej postów od mądrzejszego prawda ?;]
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Mat

Post autor: Mat » 5 sty 2007, 16:28

Re: Licznik postów

Sylwek, no bez przesady. Pytam się z ciekawości. Ale mniejsza o to. Myśl sobie jak chcesz.
Yakoob pisze:Oj gdyby wszyscy mieli po trochu racji
W tym temacie akurat mają. Może dlatego że to pytanie na, które nie da się odpowiedzieć jedno znacznie. Jest dużo argumentów za i dużo przeciw.
Yakoob pisze:Licznik postów jest potrzebny dla tych którzy chcą "kontrolować" czy mają więcej postów niż ten mądrzejszy, bo według ludzi gdy mają więcej postów od ludzi którzy są mądrzejsi że tak powiem i mają mniej postów.
No i właśnie przede wszystkim jestem przeciw (a raczej byłem bo teraz już mi to jest bez różnicy).

W sumie fajnie było by zobaczyć pod swoim avatorem 1000 postów, no nie? :hyhy:
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 5 sty 2007, 22:09

Re: Licznik postów

Dobra - jak nie zmienię jeszcze zdania to po "Szkle kontaktowym" na TVN24 to włączę licznik postów we wszystkich działach oprócz "South Parku" i "Na luzie"
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 6 sty 2007, 10:26

Re: Licznik postów

Coś w tym jest, wczoraj miałem około 170 postów a dzisiaj rano ponad 240
Obrazek
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 6 sty 2007, 11:37

Re: Licznik postów

W związku z tym, że licznik został włączony, rozpoczynamy przeszukiwanie działów szukając spamu i offtopiców. Proszę więc nie denerwować, się jeżeli ubędzie wam kilka postów.
<<

Slideroh

Post autor: Slideroh » 7 sty 2007, 16:58

Re: Licznik postów

No to klamka zapadła.
Jestem zadowolony chociaż prawde mówiąc dla mnie nie ma znaczenia czy jest takowy licznik czy go nie ma. Nie widze różnicy czy ktos ma 500 postów czy 5. Jeden może nabic posty typu " Zgadzam się" , "Jestem za" ... A ten co napisał 5 będzie miał długie mądre posty, wiecej bedzie pomagał na forum pisząc miej niż pisząc 500 beznadziejnych postow , a pozniej moderatorzy muszą dzień i noc siedziec i usuwać , prawda ?
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 7 sty 2007, 18:45

Re: Licznik postów

Jasne, że prawda. Teraz wytłumacz to wszystkim tym, którzy tego nie pojmują. A takich lamerów jest dużo więcej niż normalnych internautów.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 7 sty 2007, 18:56

Re: Licznik postów

moderatorzy i tak musza usuwać takie posty, nieważne, czy są liczone czy nie;] skoro decyzja zostala podjęta, temat zamykam.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin