Crystalize! [1 i 2]

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 7 sty 2007, 22:03

Crystalize! [1 i 2]

ObrazekObrazek

Dziś uploadowałem na FileFront dwie freeware'owe gierki, które niedawno znalazłem na sieci. Polegają one na tym, że należy przestawiać kryształy tak, żeby usuwać je z planszy (schodzą wtedy, gdy są ustawione trzy lub więcej jednakowej barwy w pionie lub w poziomie).

Usuwać kryształy należy dotąd, aż na planszy pojawią się specjalne kryształy z kluczykami. Trzeba takowe również usunąć, żeby kluczyki zebrać. Gdy mamy trzy kluczyki, na planszy u samej góry pojawia się nasz bohater (czarodziej w Crystalize 1, książę lub księżniczka w Crystalize 2). Należy tak usuwać wtedy kryształy tak, by owa persona znalazła się na samym dole (lub, w Crystalize 2, jak najbliżej drzwi). I etap mamy zaliczony.

Crystalize - 11,5 MB - FileFront
Crystalize 2 - 4,29 MB - FileFront

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 12 sty 2007, 06:59 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 8 sty 2007, 16:50

Re: Crystalize! [1 i 2]

Dzięki! Kiedyś, w czasach słabego kompa, uwielbiałem grać w takie gierki :)
<<

roma

Post autor: roma » 8 sty 2007, 16:53

Re: Crystalize! [1 i 2]

Mam taką propozycje może by zrobić dział stare gry :hyhy: niektórzy może jeszcze mają stare kompy i by chcieli pograć w takie gry :)
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 8 sty 2007, 17:42

Re: Crystalize! [1 i 2]

To są nowe produkcje... w miarę.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.