[szukam] Netscape Navigator 8.1.2

Szukasz spolszczenia do programu? Pytaj!

<<

Rudolf Bury

Post autor: Rudolf Bury » 24 sty 2007, 15:44

[szukam] Netscape Navigator 8.1.2

Siemka szukam spłoszczenia do Netscape 8.1.2 na google nie moge znaleść.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 00:43 przez Rudolf Bury, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

pchenski

Post autor: pchenski » 27 sty 2007, 14:07

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

nie ma spolszczenia do tego programu...
<<

Rudolf Bury

Post autor: Rudolf Bury » 27 sty 2007, 18:18

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

a w og<font color=red><b>ó</b></font>le sie pojawi??
<<

pchenski

Post autor: pchenski » 27 sty 2007, 21:49

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

nie, jest to bardzo mało popularna przeglądarka, swoja szybkością i bezpieczeństwem ustępuje Operze, Firefoxowi i IE 7.0. Na dodatek zajmuje bardzo dużo pamięci RAM. Jeżeli masz kłopot z angielskim proponuje przesiąść Ci się na któraś z powyższych przeglądarek.
<<

Rudolf Bury

Post autor: Rudolf Bury » 28 sty 2007, 11:04

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

pchenski, kożystam z Opery i Firefoxa ale zeby grać w gry online na wp.pl musze kożytać z netscape bo z innych przeglądarek albo mi sie nie loguje albo pare godzin sie ładuje i nic
<<

pchenski

Post autor: pchenski » 28 sty 2007, 11:36

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

przeinstaluj opere lub firefoxa, wyczyść rejestr i zainstaluj wtyczke do obojętnie której przeglądarki MACROMEDIA FLASH PLAYER. Powinno chodzić, a<font color=red><b>h</b></font>a i jeszcze kodeki audio i video, najlepiej K-Lite Mega Codec Pack.
<<

Rudolf Bury

Post autor: Rudolf Bury » 28 sty 2007, 11:42

Re: [szukam] Netscape Navigator 8.1.2

zainstalowałem firewalla coś pogrzebałem i sie loguje przez IE :cool: miałem coś wyłączone w IE i dlatego nie logowało. Netscape idzie do kosza a temat do zamknięcie. Dzięki wielkie chociaz niebęde juz szukał do tak badziewnej przeglądarki spłoszczenia.