Uczulenie na pedofilię

Pogaduchy na każdy temat. Siadaj, gadaj i opowiadaj! ;)
W tym dziale nie są zliczane posty!

<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 5 kwie 2007, 23:04

Uczulenie na pedofilię

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 42090.html

W sumie to nawet nie mam ochoty na komentowanie tego. Obawiam się tylko, że za kilka lat nie będe mógł przejść koło dziecka w autobusie, bo moge je przez przypadek dotknąć.
Panowie, w ogole ogłośmy się elementami potencjalnie niebezpieczynymi. Ja załatwię sobie profilaktycznie więzienie, ku chwale ojczyzny!


<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 5 kwie 2007, 23:33

Re: Uczulenie na pedofilię

OMG....

Żal klawiatury aby to komentować...
Alkohol pisze:Obawiam się tylko, że za kilka lat nie będe mógł przejść koło dziecka w autobusie, bo moge je przez przypadek dotknąć.
Panowie, w ogole ogłośmy się elementami potencjalnie niebezpieczynymi. Ja załatwię sobie profilaktycznie więzienie, ku chwale ojczyzny!

Święta Prawda :!:
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 6 kwie 2007, 08:00

Re: Uczulenie na pedofilię

a ja we wtorek klepnąlem moją dziewczynę w tyłek... nawet ją pocałowalem [.. w tyłek? :P - slav][to juz inna historia:P].... dzisiaj mam zamiar zrobić to znowu............... taki cichy gwałciciel ze mnie... a wczoraj, kurde, wstyd mi o tym mowic...... trzymałem chomiaka w dłoniach i go głaskałem....... a przedwczoraj (o Boże, zamknijcie mnie!!) pogłaskałem psa!! aaaaaaaaaaa nie ma dla mnie ratunku!!
a w dotaku jak byłem mały.... to ciotki i babcie ciągle mnie głaskały i całowały :O moja osobowość została zachwianaaaaaaaaa........ /\_/\_/\__/\___/\____/\___________ witamy po drugiej stronie :/
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2007, 10:59 przez mad_prince, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 6 kwie 2007, 08:13

Re: Uczulenie na pedofilię

No racja.. bez przesady upośledzony człowiek a chcą go posadzić na 12 lat..
Za niedługo to zamkną każdego kto sobie kichnie w stronę drugiego człowieka... :rotfl:
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 6 kwie 2007, 11:04

Re: Uczulenie na pedofilię

No to niedługo będziemy karani sami za siebie, bo nie będziemy mogli sami siebie dotknąć. No cóż, jak mówił jeden z Wielkich Braci, "Polska biegnie ku lepszemu", no i ma rację. Przecież, nie można klepnąć dziewczynki w pupę, bo jest chory, chce nakręcić z nią film i rozpuścić w internecie, dlatego posiedzi 12 lat w więzieniu za to, że po przyjacielsku poklepał dziewczynkę. Na dodatek Mister Ziobro ogłosi, że ten człowiek nigdy już nie zrobi żadnej dziewczynce krzywdy...

Wielkie brawa dla Prokuratury i Ojca tego dziecka, w końcu tylko on może ją pogłaskać...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 6 kwie 2007, 20:52

Re: Uczulenie na pedofilię

Yakoob pisze:No to niedługo będziemy karani sami za siebie, bo nie będziemy mogli sami siebie dotknąć.
No bez przesady!

Ale to co mówi mad_prince to jego babcie i ciotki co go "głaskały i całowały"już powinny z więzienia wyjśc, co nie :rotfl:

Już nie mają sie czym w sądzie zajmowac to takimi sprawami... no bo przecież pieniądze same z nieba nie lecą. Ile osób na takiej sprawie zarobi... Sędzia, adwokat, prokurator,notariusz i kto tam jeszcze. :kwasny:
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 7 kwie 2007, 09:32

Re: Uczulenie na pedofilię

Po przeczytaniu jeszcze raz artykułu i przemyśleniu sprawy, nieco zmieniło mi się podejście, bo przecież punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiadomo, czy upośledzony Tadeusz Sz. "tylko" klepnął w pupę i pogłaskał, kto wie, może robił coś więcej. Wiadomo jacy są dziennikarze, i jestem pewien, że pewne ważne fakty mające istotnty wpływ na ten temat po prostu nie ujawnił. Tak więc kończąc, musimy podchodzić do tego z dystansem, musimy poznać CAŁĄ sprawę, żeby się móc wypowiedzieć....
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 7 kwie 2007, 11:06

Re: Uczulenie na pedofilię

Racja, co do tej sprawy. Nie zmienia to jednak faktu, że nasze społeczństwo strasznie się na pedofilię uczuliło. Jak ktoś czytuje Kominka, to pewnie pamieta fragment notki, w ktorej napisal, że ktoś go od pedofila zwyzywał, bo uśmiechnął się do dziecka w autobusie.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin